Англійська мова

II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

05 грудня 2018 року  на  базі Сарненського районного ліцею «Лідер» був проведений II етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з англійської мови. Склад учасників: 8 клас - 21 учнів, 9 клас - 24 учнів, 10 клас - 18 учнів, 11 клас -16 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім'я учня Навчальний заклад Місце
8  Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей I
Білоцерковцева Валерія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Харечко Юлія Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа ІІ
Артюшок Вероніка Сарненський НКВ «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 ІІІ
Романчук Меланія Сарненська гімназія ІІІ
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мичка Тарас Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Ярошенко Дмитро Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
9  Мороз Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей ІІ
Головня Анастасія Сарненська гімназія ІІ
Бортник Влада Сарненська гімназія ІІ
Ошита Андрій Сарненська гімназія ІІ
Семенюк Марія Сарненський НКВ «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Міщеня Володимир Сарненська гімназія ІІІ
Багній Петро Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Будда Ліана Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 ІІІ
Гурик Неля Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №4 ІІІ
Кичан Юлія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мельник Дмитро Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа ІІІ
10  Панасюк Богдана Сарненська гімназія І
Тимошицький Данил Сарненська гімназія ІІ
Федорович Дарина Сарненський НКВ «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Горобець Владислав ВПУ №22 ІІІ
Макаревич Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Овсійчук Ірина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Прунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Тимошицька Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 ІІІ
11  Гавлійчук Софія Сарненська гімназія І
Володько Катерина Сарненська гімназія ІІ
Кміть Анна Сарненський НКВ «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Сидорчук К Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Климець Софія Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Гордійчук Ірина Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Овсійчук Катерина Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 ІІІ
Леончук Зоряна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Трикоз Катерина Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ

 

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!