Англійська мова

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови

02 грудня 2019 року на базі Сарненської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, де взяло участь 92 учасники. Переможцями стали:

Місце Прізвище, ім’я учня Клас Заклад освіти Прізвище, ініціали вчителя
І 8 Максимук Микола Сарненська гімназія Дорощук Н.І.
І 8 Кравчук Яна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г. Шевченка

Фрусович Н.С.
ІІ 8 Жученя Анна Сарненський районний ліцей «Лідер» Щигель Н.В.
ІІ 8 Горська Юлія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Ляхно О.Д.
ІІ 8 Дячок Назарій Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Дячок В.В.
ІІІ 8 Кичан Валентин Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Коток Н.В.
ІІІ 8 Крат Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Стельмах М.О.
ІІІ 8 Гурик Тетяна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ст. Рудика Л.М.
ІІІ 8 Гоч Софія ОЗ «СтепанськаЗОШ І-ІІІ ст.» Радкевич Л.В.
І 9 Артюшок Вероніка Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Фрусович Н.С.
ІІ 9 Білоцерковцева Валерія Сарненський районний ліцей «Лідер» Кузьмич Н.Є.
ІІ 9 Олач Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Ляхно О.Д.
ІІ 9 Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Хомич О.М.
ІІІ 9 Романчук Меланія Сарненська гімназія Дорощук Н.І.
ІІІ 9 Мичка Тарас Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Пецькова О.М.
ІІІ 9 Петрик Анастасія Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кішенко К.О.
ІІІ 9 Гордич Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Хорольська О.В.
І 10 Бортник Влада Сарненська гімназія Бойко Н.К.
ІІ 10 Міщеня Володимир Сарненська гімназія Войтюк Т.С.
ІІ 10 Семенюк Марія Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Семенюк С.М.
ІІ 10 Берник Валентина ОЗ « Степанська ЗОШ І-ІІІ ст..» Капусевич Ж.Й.
ІІІ 10 Гонца Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» Щигель Н.В.
ІІІ 10 Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Козел Ж.П.
ІІІ 10 Мельник Дмитро Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. Л. Куліша-Зіньківа Заназовська Н.Р.
ІІІ 10 Гурик Неля Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Рудика Л.М.
ІІІ 10 Булда Ліана Сарненський ліцей №2 Хомич О.М.
ІІІ 10 Вєтрова Іванна Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Кіркова Н.П.
ІІІ 10 Кичан Юлія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Мініна Н.П.
І 11 Панасюк Богдана Сарненська гімназія Бойко Н.К.
І 11 Тимошицький Данило Сарненська гімназія Бойко Н.К.
ІІ 11 Прунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Скуміна І.А.
ІІ 11 Макаревич Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» Кузьмич Н.Є.
ІІ 11 Федорович Дарина Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

 ім. Т.Г. Шевченка

Артюх Л.М.
ІІІ 11 Антропова Олександра Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Собора О.О.
ІІІ 11 Костецька Світлана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тихончук  Н.В.
ІІІ 11 Дорошко Інна Зносицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Кішенко К.О.
ІІІ 11 Лехкобит Дарина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Н.А.
ІІІ 11 Пиліпака Альона Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Євтушенко Є.Б.
ІІІ 11 Овсійчук Ірина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Пецькова О.М.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!