Англійська мова

II етап Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з англійської мови

05 грудня 2017 року  на  базі Сарненської ЗОШ I-III ступенів № 2 був проведений  II етап Всеукраїнської  учнівської  олімпіади з англійської мови.

Склад учасників: 8 клас - 26 учнів, 9 клас - 27 учнів, 10 клас - 18 учнів, 11 клас -14 учнів.

Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Призвіще,ім'я учня Навчальний заклад Вчитель Кількість балів Місце
8

 

Головня Анастасія Сергіївна Сарненська гімназія Бойко Н.К. 82 I
Міщеня Володимир

Володимирович

Сарненська гімназія Войтюк  Т.С. 82 І
Дем'янчук  Владислав

Вікторович

Великовербченська

ЗОШ I-III ступенів

Рудика Т.І. 60 ІІ
Кичан Юлія Вікторівна Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мініна Н.П. 64 ІІ
Трищук Анна Анатоліївна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Козел Ж.В. 67 ІІ
Ошита Андрій Віталійович Сарненська гімназія Бойко Н.К. 63 ІІ
Семенюк Марія Юріївна Сарненський НКВ «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка Артюх Л.М. 55 ІІІ
Степанець Юлія Миколаївна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Радчук О.П. 50 ІІІ
Мельник Дмитро Володимирович Кричильська ЗОШ І-ІІ ступенів Занозовська Н.Р. 51 ІІІ
Гурик Неля Миколаївна Сарненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №4

Собора О.О. 57 ІІІ
Мельник Софія Олегіївна Сарненський районний ліцей «Лідер» Щигель Н.В. 55 ІІІ
Пилипенко Катерина Василівна Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Вавулич М.В. 54 ІІІ
Булда Ліана Ігорівна Сарненська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Хомич О.М. 52 ІІІ
9

 

Панасюк Богдана Ярославівна Сарненська гімназія Бойко Н.К. 86 І
Тимошицький Данило Юрійович Сарненська гімназія Бойко Н.К. 80 ІІ
Слободзян Максим Вікторович Сарненський НКВ «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Артюх Л.М. 76 ІІ
Рубель Дмитро Іванович Кузьмівська ЗОШ І-ІІ ступенів Левчук Т.В. 42 ІІІ
Савелькіна Вікторія Володимирівна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Скуміна І.А. 37 ІІІ
Бухало Мирослава Василівна Маловербченська ЗОШ І-ІІ ступенів Телетьон А.М. 42 ІІІ
Примак Максим Володимирович Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Коваль Н.Ю. 46 ІІІ
Овсійчук Ірина Миколаївна Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Пецькова О.М. 46 ІІІ
Жупило Едуард Анатолійович Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Васильчик А.В. 43 ІІІ
Дорошко Інна Олександрівна Зносицька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Кішенко К.О. 40 ІІІ
Галащук Іванна Сергіївна Сарненський районний ліцей «Лідер» Кузьмич Н.Є. 60 ІІІ
Кушнірук  Катерина Сергіївна Сарненська гімназія Бойко Н.К. 63 ІІІ
Ромаш Володимир Олександрович Сарненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

Хомич О.М. З9 ІІІ
10

 

Гавлічук Софія Віталіївна Сарненська гімназія Бойко Н.К. 86 І
Сидорчук Катерина Вікторівна Сарненський районний ліцей «Лідер» Паньковець І.Л. 84 ІІ
Леончук Зоряна Вікторівна Зносицька ЗОШ

І-ІІІ ступенів

Ковальчук С.П. 53 ІІІ
Овсійчук Катерина Володимирівна Сарненська ЗОШ

І-ІІІ ступенів №2

Чижевська Л.Л. 58 ІІІ
Резнікова Юлія Володимирівна Сарненський НКВ «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Фрусович Н.С. 73 ІІІ
Володько Катерина Василівна Сарненська гімназія Бойко Н.К. 70 ІІІ
11

 

Воловнік Іванна Віталіївна Сарненський районний ліцей «Лідер» Паньковець І.Л. 80,7 І
Крот  Ілона Миколаївна Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Відкевич Л.В. 73,7 ІІ
Дзерун Олександра

Андріївна

Сарненський НКВ «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Семенюк С.М. 63,3 ІІІ
Шерстюк Сімона Андріївна Сарненський районний ліцей “Лідер” Кузьмич Н.Є.           65 ІІІ
Цимбаліст Ольга Валеріївна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Козел Ж.П. 61,7 ІІІ

Вітаємо переможців!