Біологія 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

27 листопада 2018 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Загальна кількість учасників – 99, з них учнів 8 класу – 31, 9 класу - 30, 10 класу – 24, 11 класу – 14.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
8 Жабчик Галина Сарненська гімназія І
Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ІІ
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІ
Шимко Вадим Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Давидович Тетяна Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа ІІ
Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

ІІ
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІ
Дем’яник Богдана Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Гордич Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Єрменчук Анна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Павлуш Єлизавета Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Рудика Олександр Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Занозовська Ванда Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Заєць Анастасія Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Зелінський Артем Порлянська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Цуман Діана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
9 Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів І
Войтюк Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Завгородній Марк Сарненська гімназія ІІ
Мельник Анна Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Костюк Марина Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей ІІ
Власик Вікторія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Михайлова Олександра Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Гоч Тарас Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Павлушко Анастасія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Ветрова Віталіна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Філанчук Любов Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Денисюк Ілона Карпилівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Сорока Катерина Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
10 Дударик Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка І
Клещевнікова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Жигула Владислав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Грунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів. - ліцей ІІ
Салівоник Олександра Сарненська гімназія ІІ
Тимощук Владислава Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Бейдієва Світлана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Колдун Вікторія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Стахнюк Юрій Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша-Зіньківа ІІІ
Тимошицька Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
11 Богомолова Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка І
Сікідіна Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Царук Богдана Сарненська гімназія ІІ
Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІ
Рибачок Аліна Карпилівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Кибукевич Людмила Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Боротюк Софія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ