Біологія

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2019-2020 навчального року

27 листопада 2019 року на базі  Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Загальна кількість учасників – 99, з них учнів 8 класу – 29, 9 класу – 27, 10 класу – 21, 11 класу – 22. Переможцями стали:

8 клас

Місце Прізвище, ім’я учня ЗНЗ Прізвище, ініціали вчителя
І Мельник Антоніна Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Давидюк Н.Ф.
ІІ Бриж Марія Сарненський районний ліцей «Лідер» Лежавська О.М
ІІ Максимук Микола Сарненська гімназія Кузьмич О.В.
ІІ Мечкало Карина Сарненський ліцей №2 Іщук І.І.
ІІ Гоч Софія ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Берник Р.В.
ІІ Крат Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Колядко С.Ю
ІІ Галушко Артем Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст Бойчук Л.О.
ІІ Кичан Валентин Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. ОмельковецьО.П.
ІІ Мізюрко Іван Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Сусід Н.Г
ІІІ Царук Сніжана Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Панасюк Л.Ф.
ІІІ Жабчик Софія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. Мартинович Л.С.
ІІІ Кравчук Яна Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Мартинович Л.С.
ІІІ Радчук Наталія Кам`яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Легкобит О.П.

9 клас

Місце Прізвище, ім’я учня ЗНЗ Прізвище, ініціали вчителя
І Жабчик Галина Сарненська гімназія Кузьмич О.В.
ІІ Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Жилка Г.П
ІІ Гордич Оксана Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Белаш Л.М.
ІІ Давидович Тетяна Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. Боса О.М.
ІІ Дем’яник Богдана Кам`яне-Случанська

ЗОШ І-ІІ ст.

Легкобит О.П
ІІ Полюхович Олександр Сарненський ліцей №2 Климець Л.Л.
ІІІ Цуман Діана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст№4 Морозюк О.Є.
ІІІ Занозовська Ванда Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Лобасюк Г.Т.
ІІІ Тарасюк Карина  Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Кулько О.О.
ІІІ Лобасюк Ангеліна Сарненський районний ліцей «Лідер» Лежавська О.М
ІІІ Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Воронцова Л.В.
ІІІ Корінець Анна Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. Тверда Н.В.
ІІІ Павлуш Єлізавета ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Міщук Л.М.

10 клас

Місце Прізвище, ім’я учня ЗНЗ Прізвище, ініціали вчителя
І Войтюк Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Мартинович Л.С.
ІІ Зіненко Михайло Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Сорока Т.Г.
ІІ Костюк Марина Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Прунь Л.Й.
ІІ Семенюк Віталій Сарненський районний ліцей «Лідер» Лежавська О.М
ІІ Гоч Тарас ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Пінчук Т.Л.
ІІІ Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Степанець Н.А
ІІІ Бикова Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Мартинович Л.С.
ІІІ Мельник Анна Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Белаш Л.М.
ІІІ Завгородній Марк Сарненська гімназія Мичка Я.В.
ІІІ Никончук Олександр Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Яковець Н.П.

11 клас

Місце Прізвище, ім’я учня ЗНЗ Прізвище, ініціали вчителя
І Дударик Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Кулько О.О.
ІІ Бейдієва Світлана Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Морозюк О.Є.
ІІ Клещевнікова Анна Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Кулько О.О.
ІІІ Легкобит Дарина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Шокот В.Г.
ІІІ Хрящевський Віталій Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Хрящевська Н.В.
ІІІ Берестень Ліля ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Міщук Л.В.
ІІІ Прунь Артем Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Прунь Л.Й.
ІІІ Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» Лежавська О.М.
ІІІ Жигула Владислав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Лобасюк Г.Т.
ІІІ Стахнюк Юрій Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа Костюк К.В.
ІІІ Колядко Ольга Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Зелінська М.Я.

Вітаємо з перемогою!