Визначився чемпіон району з футболу

В останню неділю жовтня відбувся заключний ХХІІ тур чемпіонату Сарненського району з футболу. Всі три претенденти на призові місця: сарненський «Олімп», клесівський «Граніт» і кричильський «Колос» синхронно здобули перемоги й розподілили між собою відповідні місця у турнірній таблиці. Новоспечений чемпіон – міський «Олімп» на своєму полі без проблем розібрався із коростським «Темпом», яка й принесла «Олімпу» чемпіонський титул. Віце-чемпіон – клесівський «Граніт» також не залишив шансів костянтинівській «Чайці», якій зумів забити п’ять м’ячів й пропустити у власні тричі. Селищенський «Арсенал» не витримав натиску бронзового призера – кричильського «Колоса», якому на власному полі поступився 0:3.

11. «Полісся» (Карпилівка) 20 1 4 15 24-69 5*

* - Відповідно до регламенту чемпіонату Сарненського району з футболу сезону 2019 року згідно пункту 3.11, з команд "Полісся" (Карпилівка) та "Горинь" (Тутовичі) зняті залікові бали.

11. «Чайка» (Костянтинівка) 20 3 3 14 18-64 12

У ІІ лізі першості Сарненського району мидська «Єдність» в останньому очному протистоянні обіграла глушицьке «Атлетіко» й здобула чемпіонство. «Атлетіко» задовольнилося срібними нагородами, а чудельський «Случ» став третім.

10. «Случ» (Тинне) 18 1 3 14 21-63 6

* - Відповідно до регламенту чемпіонату, Кубка та Суперкубка Сарненського району з футболу сезону 2019 року згідно пункту 3.11 з команд "Промінь" (Вири), Нива" (В. Вербче) та "Стандарт" (Довге)  зняте 1 (одне) залікове очко.