Учнівські та педагогічні колективи району активно долучились  до ініціативи волонтерського руху щодо забезпечення необхідним раціоном харчування наших військових, які тримають оборону в Донецькій та Луганській областях. Завдяки всім небайдужим, які долучилися до збору було зібрано та відправлено нашим бійцям на схід країни  крупи, картоплю, капусту, буряк, моркву, цибулю, часник,  вермішель, консерви рибні та м’ясні, згущене молоко, мед, сухі гриби, сухі фрукти, печиво, варення з фруктів та ягід консервоване, огірки та помідори  мариновані, салати консервовані (овочеві, грибні), гриби консервовані, олію, сало, смалець, тушонку,  чай,  каву,  цукор.

Висловлюємо  щиру вдячність всім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у допомогу  нашим воїнам, продемонструвавши  свою небайдужість та співчуття тим, хто в холодних приміщеннях під звуками обстрілів мріє про довгоочікуваний мир в Україні.

Фотозвіт за адресою: