Виставка в історико-етнографічному музеї «Реформація: від витоків до сьогодення»

15 грудня 2017 року вчителі християнської етики закладів освіти Сарненського району відвідали виставку в історико-етнографічному музеї «Реформація: від витоків до сьогодення». В ході виставки екскурсовод, цікаво і змістовно, розказала про духовне пробудження у Західній Україні історії протестантизму. Вона звернула увагу присутніх на унікальні експонати, зокрема: кафедра із Лютеранського храму, де, напевно, не одне десятиліття читалося Слово Боже. 

Особливу цікавість викликали у вчителів унікальні видання Біблій і Євангелій, зокрема: перший переклад українською мовою Євангелії Іваном Огієнком у 1939 році; примірник Біблії німецькою мовою, яку переклав Мартін Лютер; Біблія українською мовою 1904 року видання; метричні книги Церкви ХВЄ с. Чудель. До уваги вчителів представлені друкарські машинки, на яких підпільно у часи атеїзму друкувалася література для богослужінь. 

Але головне, що було на виставці - це згадка про людей великої віри, які навіть у атеїстичні часи намагалися, ризикуючи життям, донести Божу істину і зберегти віру Христову.

Щиро дякуємо організаторам виставки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *