Всесвітній день психічного здоров’я

Щорічно 10 жовтня відзначають Всесвітній день психічного здоров’я, метою якого є скорочення поширеності депресивних розладів, шизофренії, хвороби Альцгеймера, наркотичної залежності, епілепсії, розумової відсталості.

Зростанню захворюваності сприяють інформаційні перевантаження, політичні й економічні катаклізми в країні, а провісниками захворювань є стреси.

Сучасне життя само по собі сприяє стресам: зміни в житті політичному, економічному, негаразди на роботі, та й просто поїздка в громадському транспорті призводять до того, що людина зі своїми стресами починає миритися, а так і до депресії недалеко.

Стреси стали складовою частиною життя сучасної людини. Люди борються з ними, не замислюючись про те, що потрібно не боротися, а не допускати їх.

10 жовтня в навчальних закладах Сарненського району  проводився День психічного здоров’я, мета якого –  залучення учасників навчально-виховного процесу до пізнання власного внутрішнього світу та вміння формувати, корегувати і підтримувати своє психологічне здоров’я, прагнути до самопізнання та пізнання інших, створення позитивного емоційного настрою.

Цього дня працівниками соціально-психологічних служб району проводились заходи, що охоплюють різні види діяльності: заняття з елементами тренінгу, психологічні, розвивальні вправи, релаксаційні та медитативні техніки, інформаційно-консультативні заходи (бесіди, анонімні питання «Скринька довіри»), творчі завдання учнів (презентації та доповіді).

Участь у заходах приймали всі бажаючі школярі та педколективи закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *