Всеукраїнський олімпійський урок

11 вересня 2019 року на базі Сарненської дитячої юнацької спортивної школи відбувся Всеукраїнський олімпійський урок. Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя, покращення здоров’я та залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом.
Відкрила урок начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, яка від імені виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Івана Назарця привітала всіх учасників заходу та закликала дітей активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття.

Розпочався урок з показових виступів вихованців Сарненської ДЮСШ. Спортсмени демонстрували свої вміння у грі у футбол, волейбол, баскетбол, а ще, силу та вправність показали боксери, борці вільного та греко - римського стилю. Під час заходу, всім хто зацікавився і має бажання стати таким же спортивним, тренери запропонували долучатися до занять у дитячо-юнацькій спортивній школі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *