Відбувся конкурс на зайняття педагогічних посад

05 серпня 2020 року відбувся конкурс на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради.

У конкурсі взяли участь три кандидати: Кобак Катерина Богданівна, претендент на посаду логопеда, Соломка Ярослава Миколаївна, претендент на посаду олігофренопедагога, та Рудик Дарина Володимирівна, претендент на посаду тифлопедагога.

За результатами  ІІ етапу конкурсною комісією було прийнято рішення рекомендувати призначити Кобак Катерину Богданівну на посаду логопеда, Соломку Ярославу Миколаївну – на посаду олігофренопедагога та Рудик Дарину Володимирівну на посаду тифлопедагога комунальної установи «Сарненський  інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради.