Відбувся районний етап конкурсу “Поліські пересмішники”

Традиційний районний – конкурс читців - гумористів «Поліські пересмішники», у зв’язку з карантинними обмеженнями,  був проведений дистанційно. Конкурс читців-гумористів проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, популяризації художнього слова, розвитку кращих традицій українського гумору. На конкурс було подано  36 заявок із 31 закладу загальної середньої освіти району.

Конкурс проводився у двох вікових категоріях 9-13 років та 14-18 років. Високу виконавську  та сценічну майстерність,  оригінальність показали учні  Сарненської ЗОШ І-ІІ ступенів №3  Магрело Анастасія та Гарбуз  Микола, Сарненського районного ліцею «Лідер»  Скроб Владислав,  Полянської ЗОШ І-ІІ ступенів Шерстюк Іван, СШР І ступеня №5  Болкуневич Артем,  навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Шевченка Таборовець Владислав та  Бредун Олександр, Сарненської гімназії   Коваленко Матвій та Гіль Владислав,  Коростської ЗОШ І-ІІІ ступенів Семенюк Юлія та Галуха Мирослава.