Відбулася нарада з керівниками ЗЗСО району

27 серпня, напередодні нового навчального року, відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти району.  У роботі наради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Руслан Серпенінов,  перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна, начальник відділу освіти Світлана Коркош.

В ході наради розглянули питання: про організацію протиепідемічних заходів у закладах загальної середньої освіти в період карантину;  про особливості організованого початку нового навчального року,  нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освітнього процесу в закладах освіти у 2020-2021 навчальному році відповідно до вимог Закону України «Про освіту»; про стан підготовки закладів загальної середньої освіти району до нового навчального року та роботи  в осінньо-зимовий період;  про використання коштів  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2020 році та ін.

Зокрема,  Почесними грамотами  райдержадміністрації та районної ради було нагороджено  чотирьох керівників ЗЗСО району та кращі навчальні заклади.