Відбулося засідання комісії для проведення конкурсу на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр»

04 серпня 2020 року відбулося перше засідання комісії для проведення конкурсу на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради, на якому було обрано голову та секретаря комісії, а також вирішувалося питання щодо допущення до конкурсу кандидатів, що подали документи.

Розглянувши подані матеріали, конкурсна комісія одноголосно вирішила допустити до конкурсу  всіх кандидатів:

тифлопедагог – Рудика Дарина Володимирівна;

логопед – Кобак Катерина Богданівна;

олігофренопедагог – Кобак Катерина Богданівна, Соломка Ярослава Миколаївна.

Відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації повідомляє кандидатам, що І та ІІ етапи конкурсу проходитимуть 05.08.2020 (І етап о 14.00 год., ІІ – о 16.00 год.)  в актовій залі відділу освіти  Сарненської районної державної адміністрації за адресою: м. Сарни вул. Демократична,17.