В районі відбулася онлайн нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти

06 травня 2020 року відбулася онлайн нарада для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти району.
Під час наради розглядались питання: про порядок та особливості організованого закінчення 2019-2020 навчального року, підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах дистанційного навчання, про підсумки проведення атестації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району у 2019-2020 н.р., підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах карантину, про підведення підсумків роботи закладів загальної середньої освіти району за 2019-2020 н.р.