Географія

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

29 листопада 2018 року на базі  Сарненського районного ліцею «Лідер» ЗОШ І-ІІІ ступенів №2  відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії. Загальна кількість учасників – 92, з них учнів  8 класу – 28, 9 класу - 29, 10 класу – 21, 11 класу – 11.  Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
8 Наконечний Дмиторо Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 І
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Ратич Анна Сарненська гімназія ІІ
Шевчук Інна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Корінець Анна Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІ
Никитюк Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Антонюк Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів. - ліцей ІІІ
Давидович Тетяна Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Л. Куліша-Зіньківа ІІІ
Климець Юлія Коростська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Губеня Карина Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Зелінський Артем Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Постайчук Софія Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Мельник Микола Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
9 Міщеня Володимир Сарненська гімназія І
Трищук Анна Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів. - ліцей ІІ
Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Куліш Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Кардаш Катерина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Лінива Катерина Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Гурик Ярослав Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ІІІ
Дятлик Олександр Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів ІІІ
Росоха Ірина Чабельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Федорчук Сніжана Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІІ
Мельник Анна Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Вакулко Андрій Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Устінов Максим Сарненська гімназія ІІІ
Дем’янчук Владислав Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
10 Янелло Лариса Сарненська гімназія І
Красько Зоряна Сарненська гімназія ІІ
Овейчик Володимир Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Дударик Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Ярмольчук Дмитро Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІ
Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
Жигула Владислав Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Колдун Вікторія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Ковальчук Олександра Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
Пінчук Дмитро Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» ІІІ
Сосюк Софія Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ
11      Стахнюк Роман Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Лавор Максим Сарненська гімназія ІІ
Турик Андрій Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Лохвич Оксана Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІІ
Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ІІІ
Ярнушко Тарас Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ІІІ

 

Вітаємо переможців!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!