Географія

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії

29 листопада 2019 року в приміщенні  Сарненського районного ліцею «Лідер» відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії для учнів 8-11 класів закладів освіти Сарненського району. В олімпіаді взяли участь 30 учнів 8 класу, 29 учнів 9 класу, 20 учнів 10 класу, 22 учні 11 класу.

Переможцями олімпіади стали:

Місце Прізвище, ім’я учня Клас Заклад освіти Прізвище, ініціали вчителя
І Стаднік Іван 8 Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Белеля Р.В.
ІІ Яша Діана 8 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
ІІ Клок Влада 8 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
ІІ Петровчук Зоя 8 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Онопрійчук А.Ф.
ІІ Кичан Валентин 8 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Самойлик Р.С.
ІІ Гоч Софія 8 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Колдун О.В.
ІІІ Маслянчук Віталій 8 Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Момоток А.В.
ІІІ Крат Андрій 8 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпюк А.А.
ІІІ Мечкало Карина 8 Сарненський ліцей №2 Мечкало І.О.
ІІІ Велісейко Богдана 8 Чабельська ЗОШ І-ІІ ступенів Велісейко О.А.
ІІІ Галушко Артем 8 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицкевич В.М.
ІІІ Лобасюк Катерина 8 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ветрова В.В.
ІІІ Мельник Катерина 8 Карасинська ЗОШ І-ІІ ступенів Михайлицький С.М.
ІІІ Добридник Аліна 8 Кричильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

ім. Леоніда Куліша-Зіньківа

Стахнюк Н.І.
ІІІ Кобринчук Любов 8 Довжанська ЗОШ І-ІІ ступенів Гамза А.А.
І Ратич Анна 9 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
І Наконечний Дмитро 9 Сарненський ліцей №2 Шапірко Н.С.
ІІ Омельковець Олександр 9 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Абрамчук А.Й.
ІІ Мартинюк Тетяна 9 Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Пісний О.В.
ІІ Шевчук Інна 9 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Онопрійчук А.Ф.
ІІІ Никитюк Анастасія 9 Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Никитюк В.В.
ІІІ Давидович Тетяна 9 Кричильська ЗОШ

І-ІІІ ступенів

ім. Леоніда Куліша-Зіньківа

Стахнюк Н.І.
ІІІ Постайчук Софія 9 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Євтушина О.С.
ІІІ Мельник Олег 9 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ветрова В.В.
ІІІ Гузич Назарій 9 Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П.
ІІІ Мельник Микола 9 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравчук Г.І.
І Міщеня Володимир 10 Сарненська гімназія Шепель Т.С.
ІІ Куліш Анастасія 10 Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П.
ІІ Трищук Анна 10 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів Трищук О.В.
ІІ Бикова Вікторія 10 Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Никитюк В.В.
ІІІ Мартинюк Ірина 10 Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Пісний О.В.
ІІІ Одарчук Анна 10 Сарненський ліцей №2 Шапірко Н.С.
ІІІ Дубина Олена 10 Немовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Карпюк А.А.
ІІІ Турик Ярослав 10 Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Соловей П.В.
ІІІ Мельник Анна 10 Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Мацкевич О.В.
ІІІ Ошита Андрій 10 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
ІІІ Лисюк Станіслав 10 Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів Онопрійчук А.Ф.
І Станков Артем 11 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
ІІ Дударик Богдан 11 Сарненський НВК «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Белеля Р.В.
ІІ Янелло Лариса 11 Сарненська гімназія Тітечко С.Є.
ІІІ Пінчук Дмитро 11 ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Колдун О.В.
ІІІ Жигула Владислав 11 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Ветрова В.В.
ІІІ Колдун Вікторія 11 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кравчук Г.І.
ІІІ Мацкова Діана 11 Сарненський ліцей №2 Шапірко Н.С.
ІІІ Микосянчик Ігор 11 Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Сусід Н.З.
ІІІ Бриж Володимир 11 Сарненський районний ліцей «Лідер» Климчук В.П.
ІІІ Овейчик Володимир 11 Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ступенів Пісний О.В.
ІІІ Прунь Артем 11 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Абрамчук А.Й.

 

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!