Великовербченська ЗОШ отримала новий автобус

10 вересня, автопарк шкільних автобусів Сарненщини поповнився ще одним транспортним засобом. Новий автобус  отримала Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Це сучасний, комфортний та безпечний транспортний засіб. Він розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки. Автобус закуплений за державний кошт на умовах співфінансування з районного бюджету.

Сьогодні в м. Рівне  голова облдержадміністрації  Віталій Коваль та голова обласної ради Олександр Данильчук вручили  керівникам закладів загальної середньої освіти області ключі від 15 нових шкільних автобусів. Участь у заході взяла начальниця відділу освіти Сарненської РДА Світлана Коркош.

Відтепер всі учасники освітнього процесу будуть забезпечені підвозом до закладу освіти та у зворотному напрямку, а також матимуть змогу їздити на олімпіади, конкурси, змагання та екскурсії в комфортних та безпечних умовах. Нагадаємо, що у 2020 році на Сарненщині за кошти  залишку освітньої субвенції та з районного бюджету було  придбано шкільний автобус для Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка.