Доступ до публічної інформації

Про доступ до публічної інформації Графік прийому громадян Запобігання проявам корупції Очищення влади
Паспорти бюджетних програм Звернення громадян  Вакансії  Профорієнтація 
Забезпечення підручниками ЗЗСО районного підпорядкування

 

Дати проведення звітів директорів ЗЗСО Сарненського району   

№ з/п Навчальний заклад Дата Час Місце проведення
1 Сарненська гімназія 27.05. 10.00 Приміщ. школи
2 Сарненський районний ліцей “Лідер”  10/05  15.00  Приміщ. ліцею
3 Сарненський навчально-виховний комплекс “Школа-колегіум” ім..Т.Г. Шевченка
4 Навчально-виховний комплекс “ЗОШ І ст. – ДНЗ” с. Стрільськ 23.05. 16.00 Приміщ. школи
5 Великовербченська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 22.05. 14.00 Приміщ. школи
6 Вирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 21.05. 17.30 Будинок культури с. Вири
7 Кричильська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім.Леоніда Куліша-Зіньківа 26.05. 12.00 Приміщ. школи
8 Коростська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  16.06  14.00  Приміщ. школи
9 Любиковицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 31.05. 13.00 Приміщ. школи
10 Люхчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  - - -
11 Ремчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 16.05. 15.00 Приміщ. школи
12 Опорний заклад «Степанська  загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» 26.05. 13.00 Приміщ. школи
13 Стрільська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 06.06. 12.00 Приміщ. школи
14 Тріскинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 17.05. 13.00 Приміщ. школи
15 Тутовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 24.05. 10.30 Приміщ. школи
16 Цепцевицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст.  31.05  11.00  Приміщ. школи
17 Чудельська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 17.05. 14.00 Приміщ. школи
18 Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. 07.06. 16.00 Приміщ. школи
19 Сарненська загальноосвітня школа   І-ІІІ ст. №2 22.05. 14.00 Приміщ. школи
20 Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІІ ст. № 4 26.06. 14.00 Приміщ. школи
21 Білятицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. 22.05. 15.00 Приміщ. школи
22 Бутейківська загальноосвітня школа І-ІІ ст.  06.06  10.00  Приміщ. школи
23 Глушицька загальноосвітня школа І-ІІ ст. 06.06  12.00  Приміщ. школи
24 Довжанська загальноосвітня школа І-ІІ ст.  06.06  12.00  Приміщ. школи
25 Кам’яне-Случанська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 22.05. 16.00 Будинок культури с. Кам’яне- Случанське
26 Кузьмівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 24.05. 10.00 Будинок культури с.  Кузьмівка
27 Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 22.05. 12.00 Приміщ. школи
28 Мар’янівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 22.05. 15.00 Приміщ. школи
29 Маловербченська загальноосвітня школа І-ІІ ст.  22.05  14.00  Приміщ. школи
30 Одринківська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 06.06. 12.00 Приміщ. школи
31 Полянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 24.05. 10.00 Приміщ. школи
32 Селищенська загальноосвітня школа І-ІІ ст.  22.05  14.00  Приміщ. школи
33 Чемернянська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 31.05. 11.00 Приміщ. школи
34 Чабельська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 26.05. 14.00 Сільський клуб
35 Федорівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 22.05. 13.30 Приміщ. школи
36 Яринівська загальноосвітня школа І-ІІ ст. 30.05. 12.00 Приміщ. школи
37 Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІ ст. № 3  17.05.  16.00  БК "Колос"
38 Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІ ст. № 6 17.05. 15.00 Приміщ. школи
39 Висовська загальноосвітня школа І ст.
40 Дубківська загальноосвітня школа І ст.  24.05  12.00  Приміщ. школи
41 Орлівська загальноосвітня школа І ст. 22.05. 16.30 Приміщ. школи
42 Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5   з поглибленим вивченням іноземної мови 29.05. 13.00

Приміщ. школи