До відома учнів та педагогічних працівників

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про оголошення прийому 2020/21 навчальний рік Національною академією статистики, обліку та аудиту (НАСОА), що належить до сфери управління Держстату.

НАСОА здійснює підготовку фахівців на бакалаврському, магістерському, освітньо-науковому та науковому рівнях вищої освіти. Підготовка фахівців ступеня бакалавр та магістр здійснюється за освітніми програмами «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Офіційна статистика», «Цифрова економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік, аудит та оподаткування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Публічне управління та адміністрування».

У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують 2 дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.

У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів за відповідними освітніми програмами.

НАСОА здійснює підготовку фахівців як на контрактній основі ( за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній основі є досить помірною.

Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

НАСОА є головним постачальником кваліфікованих кадрів для Держстату. Кількість працівників з дипломом НАСОА в органах державної статистики має стійку тенденцію до зростання, за даними останнього моніторингу практично кожен десятий її випускник.

Більш детальну інформацію про НАСОА, спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів можна отримати на вебсайтах:

- Держстату (ukrstat.gov.ua) у розділі «Для громадськості»/ «Юним громадянам»/ «Де навчаються статистиці»  або у розділі «Про службу», «Функціональні органи державної статистики» / «Національна академія статистики, обліку та аудиту»;

-Головного управління статистики у Рівненській області (gusrv.gov.ua)  у розділі «Юним громадянам», «Де навчаються статистики»;

- НАСОА (nasoa.edu.ua).