Друге засідання інтервезійної групи практичних психологів району

1 грудня 2017 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» було проведене друге засідання інтервезійної групи практичних психологів району. Засідання проведене з метою  активізації  та вдосконалення системи роботи практичних психологів з обдарованими дітьми.

Рибачок В.А., практичний психолог Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ознайомила присутніх з діагностикою творчого мислення та надала рекомендації щодо інтерпретації діагностування креативності.

Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» та Жученя Н.М., практичний психолог Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, наголосили на важливості комплексного підходу до раннього виявлення обдарованості учнів.

Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту, ознайомила присутніх з розвитком еутимних здібностей особистості, після чого були проведені арт-терапевтичні вправи на розвиток еутимних здібностей особистості Зайцевою Ю.М., практичним психологом Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Практичні вправи на розвиток креативності з молодшими учасниками освітнього процесу презентувала Сосюк О.В., практичний психолог Сарненської СШР І ступенів №5, з учнями середнього шкільного віку – Круглик Н.М., практичний психолог Глушицької ЗОШ І-ІІ ступенів та з учнями старшого шкільного віку – Зелінська О.Г., практичний психолог Стрільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.  

Учасники засідання обмінялися досвідом роботи та обговорили діагностичні методики на виявлення творчих здібностей та видів обдарованості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *