Засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів з проблеми «Діти Нового покоління як феномен сучасного суспільства»

Для забезпечення якісного впровадження нового Державного стандарту, практичної допомоги педагогам, які у 2018-2019 навчальному році розпочнуть в 1-х класах навчання по-новому та вдосконалення педагогічної майстерності практичних психологів ЗДО, ЗЗСО, вчителів четвертих класів 10 січня 2018 року на базі Костянтинівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відбулося засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів з проблеми «Діти Нового покоління як феномен сучасного суспільства».

Розпочала засідання дискусійного клубу методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Третяк Руслана Федорівна. З програмою роботи дискусійного клубу всіх присутніх ознайомила керівник клубу - практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» м. Сарни  Меліщук І. В.

В теоретичній частині засідання методист РМК Третяк Р. Ф. яскраво представила всім присутнім теорію поколінь. Практичні психологи ДНЗ №9 м. Сарни Захарчук Т.М., Стрільської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зелінська О.Г., Сарненської гімназії Лехкобит М.М., ДНЗ №8 м. Сарни Мельник І.К., Люхчанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зайцева Ю. М., ДНЗ №1 м. Сарни Меліщук І. В., Чудельської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Михаревич М.М., ДНЗ №6 м. Сарни Павлюк А. В. ознайомили вчителів четвертих класів з особистісними особливостями покоління «Z» та їх характерними відмінностями від попередників, типами сприйняття та їх характерними ознаками. Звернули увагу вчителів на особливості розвитку уваги та уяви, пам`яті. Розкрили поняття «кліпове мислення» як феномен розвитку покоління «Z». Продемонстрували практичні вправи з кінезіології та мнемотехніки.

В свою чергу методист РМК Оверчук О. Б. ознайомила практичних психологів ЗДО та ЗЗСО з особливостями організації освітнього простору  початкової школи в умовах змін Державного стандарту початкової загальної освіти. Наголосила на основних відмінностях сучасної школи та Нової української школи. Рачицька Л.М., керівник дискусійного клубу, вчитель опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів», розкрила суть інтегрованого та тематичного навчання, ознайомила з методикою проведення ранкових зустрічей та з роботою в центрах.

Відділ освіти, молоді та спорту висловлює слова щирої вдячності за допомогу в організації та проведенні засідання дискусійного клубу практичних психологів ЗДО, ЗЗСО та вчителів четвертих класів директору Костянтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Корень Галині Володимирівні та педагогам закладу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *