Засідання районного методичного об’єднання  вчителів математики

04 травня  2018 року  в приміщенні Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено засідання районного методичного об’єднання вчителів математики з теми «Особливості реалізації наскрізних ліній та формування  ключових компетентностей у процесі навчання математики».

В ході проведення засідання методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА Кушмирук О.С. ознайомила вчителів математики закладів загальної середньої освіти району  з теоретичною та  практичною  реалізацією наскрізних ліній та формуванням ключових компетентностей у процесі навчання математики; з навчальними програми з математики для 10-11 класів (чинних з 1 вересня 2018 р.); з особливостями проведення державної підсумкової атестації з математики в 2017-2018 навчальному році; з теоретичними засадами щодо підготовці до ЗНО-2018 з математики.

Учасники методичного об’єднання стали глядачами позакласного  заходу «Математична дуель «Хто зверху?», який підготувала та провела Мінчук Т.М. вчитель математики Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст. та учасниками заняття з елементами тренінгу «Дозволь собі бути щасливим», проведеним  Жученею Н.Л., практичним психологом  Тріскинської ЗОШ І-ІІІ ст.

При підведенні підсумків учителі висловились у «відкритий мікрофон»    про актуальність розглянутого матеріалу, високий рівень підготовки та практичну значимість методичного об’єднання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *