Засідання районного проблемного семінару-практикуму для вчителів 1-х класів

Лейтмотивом першого засідання районного проблемного семінару-практикуму для вчителів 1-х класів з теми «Організація освітнього процесу у початковій школі в умовах розбудови Нової української школи», що відбувся 25 жовтня 2017 року на базі Орлівської загальноосвітньої школи І - ступеня  з теми «Крок за кроком до Нової української школи», стала вимога сьогодення.  

У зверненні до учасників семінару директор Орлівської загальноосвітньої школи Рибнік Світлана Миколаївна наголосила на тому, що модель сучасного вчителя передбачає готовність до застосування нових освітніх ідей, здатність постійно навчатися, бути у постійному творчому пошуку, що відтепер вчитель буде не просто викладачем, а в першу чергу – партнером і наставником.

У рамках практичної частини присутні ознайомилися із роботою та творчими знахідками вчителів початкових класів Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня, а саме: відвідали ранкові зустрічі за програмою всебічного розвитку дитини «Крок за кроком» у 1-ому класі, яку провела Чумак Олена Петрівна, вчитель початкових класів Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня та у 2-ому класі з теми «Перелітні птахи», яку провела Добриднік Олена Андріївна, вчитель початкових класів Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня.

Рибнік Світлана Миколаївна, вчитель початкових класів Орлівської загальноосвітньої школи І ступеня, ділилася досвідом роботи в навчальних центрах.      

Методист РМК Оверчук О. Б.  поділилась враженнями від поїздки до «пілотних шкіл» м. Рівне, ознайомила учасників семінару з організацією освітнього процесу у початковій школі  в умовах розбудови НУШ.

В підсумку засідання всі взяли участь у тренінгу  та методичному діалозі: запитання – відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *