Засідання районної творчої групи вчителів хімії

3 листопада  2017 року  було проведено засідання районної творчої групи вчителів хімії.

Під час засідання учасники творчої групи, педагоги закладів освіти Сарненського району у складі:  Гоч Л.П., вчителя хімії Кричильської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник групи, Муляр С.П., методиста Сарненського РМК, Шевні Л.В., вчителя хімії Зносицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Белаш Л.М., вчителя хімії Ремчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Курадовець Н.Ф., вчителя хімії Сарненської гімназії, Заєць С.В., вчителя хімії Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 обмінялися інформацією про використання в роботі вчителя хімії креативного підходу до організації домашнього експерименту.

Результатом діяльності творчої групи стануть інструктивні картки  та відеоролики щодо проведення дослідів.