Засідання районної школи молодого вихователя

Нещодавно на базі ДНЗ № 4 «Сонечко» м. Сарни відбулося засідання районної школи молодого вихователя на якому молоді спеціалісти знайомилися з основними видами художньо-продуктивної діяльності.

На засіданні молоді спеціалісти закріплювали свої теоретичні знання та практичні вміння з образотворчої діяльності. Активно брали участь в різних інтерактивних іграх та вправах, переглянули заняття із зображувальної діяльності в старшій групі з теми «Осінні пейзажі в студії каналу Сніданок 1+1», яке показала вихователь ДНЗ № 4 м. Сарни Дриганець О.М та виставку дитячих робіт.

Упродовж засідання школи працювали експерти, які давали відповіді на запитання молодих вихователів. Всім молодим спеціалістам була надана рекомендована до опрацювання література та методичні рекомендації.