Засідання районної школи молодого вчителя хімії

5 жовтня на базі Сарненської гімназії відбулося засідання районної школи молодого вчителя хімії.

З молодими спеціалістами працювала методист відділу освіти, молоді та спорту Муляр С.П. Вона ознайомила молодих колег  з основними нормативними документами, що регламентують діяльність вчителя хімії. Акцентувала увагу на тому, що сучасний педагог має досконало володіти методикою викладання, вміти планувати свою практичну діяльність, враховуючи основні вимоги до сучасного уроку. Керівник школи молодого вчителя Курадовець Н.Ф. ознайомила присутніх з організацією роботи в кабінеті хімії з питань охорони праці та техніки безпеки в кабінеті хімії та з вимогами, які ставить професія молодого спеціаліста до особистості людини.