Засідання районної школи молодого вчителя хімії

19 квітня 2018 року на базі Чудельської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів було проведено чергове засідання районної школи молодого вчителя хімії.

Молодий педагог Жук Ірина Володимирівна показала цікаві та різноманітні форми i методи роботи на уроці хімії у 7-му класі на тему «Взаємодія води з оксидами. Поняття про індикатори». Учні активно виконували завдання, розгадували кросворди, складали казки про хімічні елементи, відповідали на запитання. Ірина Володимирівна на уроці використала інтерактивний прийом розвитку критичного мислення «кубик Блума», вдало застосовувала IКТ, а лабораторний дослід провела з використанням технології QR-кодів. Завершився урок етапом рефлексії, на якому учні проаналізували свою діяльність.

Співпраця вчителя та учнів, їхня співтворчість забезпечують створення «ситуації успіху» на уроці, що сприяє розвитку інтелектуальних можливостей дітей.