Засідання районної Школи молодого заступника директора з виховної роботи

19 жовтня 2017 року на базі Сарненського районного ліцею «Лідер» у форматі квік-тайм відбулось засідання районної Школи молодого заступника директора  з виховної роботи на тему «Знання вимог до ведення шкільної документації, планування роботи з учнівським, батьківським та педагогічним колективами – складова професійної компетентності заступника директора з виховної роботи».

Власним досвідом роботи поділилася Олена Іщук, заступник директора з виховної роботи Сарненського районного ліцею «Лідер». Були представлені цікаві форми роботи в групах, презентаційні матеріали виховних заходів та батьківських зборів, інтерактивні та рефлексивні вправи.

В ході засідання молоді заступники директорів з виховної роботи отримали методичні рекомендації щодо ведення шкільної документації та планування роботи з учнівським, батьківським та педагогічним колективами.