Засідання районної Школи молодого педагога-організатора

21 вересня 2017 року на базі Кам’яне-Случанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів відбулось засідання районної Школи молодого педагога-організатора з теми «Пріоритетні напрямки роботи педагога-організатора в освітньому просторі Нової української школи». Метою заходу було підвищення теоретико-практичного рівня професійної майстерності педагогів-організаторів та ознайомлення із нормативно-правовою базою їх діяльності у навчальному закладі.

Розпочала роботу засідання методист Сарненського районного методичного кабінету Ткач О.М., яка ознайомила з основними акцентами в організації виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році. З методологічними засадами роботи педагога-організатора молодих спеціалістів ознайомила Легкобит О.П., педагог-організатор Кам’яне-Случанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Оксана Петрівна також поділилася власним досвідом та провела тренінг «Кроки до майстерності». Молоді педагоги були активними і творчими у вирішенні поставлених проблемних питань.

Цікавою і пізнавальною була творча майстерня з розв’язування проблемних ситуацій «Що було б, якби людина робила все, що їй заманеться», яку провела класний керівник Сергійчук Г.П. у 6 класі.

На завершення засідання методист районного методичного кабінету Оксана Ткач надала методичні рекомендації та рекомендовану літературу для опрацювання молодим педагогам-організаторам.