Засідання районної Школи «Сузір’я лідерів»

09 жовтня 2019 року в актовій залі комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання районної Школи «Сузір’я лідерів».

З метою формування лідерських якостей, розвитку організаторських та комунікативних умінь з лідерами учнівського самоврядування та їх кураторами було проведене заняття з елементами тренінгу «Знайомство. Стратегії лідерства».

В ході роботи був затверджений склад районної Ради учнівського самоврядування та Ради координаторів на 2019-2020 навчальний рік.

Районна Рада учнівського самоврядування «Сузір’я лідерів» затвердила на 2019-2020 навчальний рік наступні проекти: "Правильний вибір професії –  успішне життя", "Ти не один", "Ми і довкілля", "Здоровим бути здорово", "Великі права маленької дитини".