Засідання творчої групи вчителів початкових класів

З метою методичної підтримки та  практичної допомоги педагогам, які у 2018-2019 навчальному році розпочнуть в 1-х класах навчання по-новому, 2 листопада  2017 року відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів за темою «Організація освітнього середовища у Новій українській школі».

Під час засідання члени творчої групи ознайомилися з особливостями організації освітнього середовища в початкових класах, з орієнтовним переліком засобів навчання  в початковій школі, опрацювали 4 розділ «Порадника для вчителя». У колі зустрічі учасники творчої групи ділилися планами ефективної організації освітнього середовища, вносили та обговорювали пропозиції щодо переліку навчальних матеріалів в навчальних центрах, оформлення стін класної кімнати як засобу комунікації.

Творча група працюватиме впродовж навчального року, тож сподіваємось, що результати її роботи допоможуть вчителям, які у 2018-2019 н.р. викладатимуть в 1-х класах за новим Державним стандартом, більш ефективно здійснювати освітню діяльність, втілювати ідеї педагогіки партнерства на практиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *