Засідання творчої групи практичних психологів закладів дошкільної освіти та освітніх закладів району

4 січня 2018 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулося засідання творчої групи практичних психологів закладів дошкільної освіти та освітніх закладів району.

На засіданні практичні психологи презентували досвід роботи з формування навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів та дітей дошкільного віку.

Рибачок В.А., практичний психолог Ремчицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розкрила важливість питання розвитку навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів.

Євгейчук Г.І., практичний психолог Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, презентувала елемент заняття з розвитку навчально-пізнавальних компетентностей молодших школярів.

Захарчук Т.М., практичний психолог ДНЗ № 9 «Росинка» м.Сарни поділилася досвідом роботи з моделювання сучасного психологічного заняття.

Павлюк А.В., практичний психолог ДНЗ № 6 «Казка» м.Сарни продемонструвала відеофрагмент заняття «Розвиток емоційної сфери дошкільника».

Мельник І.К., практичний психолог ДНЗ № 8 «Веселка» м.Сарни та Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розкрили важливість наступності у збереженні психічного здоровя дошкільника і молодшого школяра.

Крот О.Р., практичний психолог КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» та Сорока В.М., практичний психолог Кричильської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів розробили методичні рекомендації для батьків по збереженню психічного та емоційного здоров’я.

Третяк Р.Ф., методист відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації презентувала методичний посібник І  етапу діяльності творчої групи практичних психологів району з теми «Розвиток особистісної компетентності дошкільника та молодшого школяра».