Засідання Школи молодого вчителя початкових класів

27 вересня на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» відбулось засідання Школи молодого вчителя початкових класів.

З молодими спеціалістами працювала методист відділу освіти, молоді та спорту Оверчук О.Б. Вона ознайомила педагогів-початківців з основними нормативними документами, що регламентують діяльність вчителя початкової школи та провела інструктаж з теми «Вивчення та використання навчальних планів та програм»

Керівник районної Школи молодого вчителя початкових класів Грицкевич В. Б. ознайомила педагогів-початківців з вимогами до календарно-тематичного планування.

Слухачі Школи молодого вчителя початкових класів заповнили вхідну анкету, яка допоможе вивчити запити молодих спеціалістів у наданні методичної допомоги.

У практичній частині засідання для молодих педагогів був проведений практикум щодо ведення шкільної документації.

На завершення заходу молоді колеги обмінялися своїми враженнями та побажаннями.