Засідання Школи молодого  вчителя суспільних предметів

З метою підвищення  фахового рівня, розвитку творчого потенціалу молодих учителів суспільних предметів, удосконалення  їх професійної майстерності,  25 жовтня 2017 року на базі Ясногірської  ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено  засідання Школи молодого  вчителя суспільних предметів з теми «Сучасні підходи до вивчення суспільствознавчих дисциплін в умовах нової історичної концепції».

Відповідно до річного плану роботи Школи проведено інтегрований урок історії  у 10 класі на тему «Розвиток культури в Україні на початку ХХ століття» вчителями історії, української мови і літератури та зарубіжної літератури Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Фурманець І.А., Легкобит Л.М., Лех С.М.

Практичний блок семінару продовжила вчитель християнської етики Ясногірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Колодич Т.М., яка організувала зустріч у творчому мегаполісі просвітницької роботи «Віра, Надія, Любов – християнські чесноти».

 Наступним етапом роботи Школи було вхідне анкетування присутніх та розгляд теоретичних питань. Спільно з методистом РМК  Івашиною О.В було обговорено вимоги  щодо оформлення шкільної документації: календарно-тематичного планування, поурочних планів та журналу.

Загалом засідання мало діловий характер і дало змогу вирішити значну кількість проблем і питань у роботі молодих колег.

Поєднання теоретичної і практичної складової в роботі школи молодого вчителя дає можливість максимально підвищити професійну майстерність вчителів суспільних предметів.

Учасники семінару висловлюють щиро подяку для директору Боровик О.М., вчителям Фурманець І.А., Легкобит Л.М., Лех С.М, Яковець І.А.,
 Колодич Т.М. за високу підготовку та проведення змістовного, цікавого семінару.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *