Засідання Школи молодого керівника ДНЗ

 11 травня 2018 року на базі ДНЗ №1 «Дзвіночок» відбулося засідання Школи молодого керівника ДНЗ. Його мета: удосконалення та розвиток управлінських умінь у малодосвідчених керівників, обмін практичними ідеями, які апробовані  та працюють у закладах дошкільної освіти, розвиток стратегічного, корпоративного, інноваційного мислення керівників ЗДО.

Під час засідання Корень В.А., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, ознайомила молодих керівників з принципами побудови річного плану роботи закладу, його структурою та змістом.  Гриневич М.П., завідувач ДНЗ №4 м. Сарни, надала допомогу в оформленні документації щодо закінчення навчального року та  підготовки до літнього оздоровчого періоду. Мисанець Н.М., завідувач ДНЗ «Малятко» с. Люхча, ознайомила присутніх з порядком та структурою проведення щорічного звітування  керівника ЗДО. Провела тест  з молодими керівниками  «Як ви проводите нараду?» та ознайомила з особливостями проведення ділових нарад в закладі дошкільної освіти Канська А.В.,  завідувач  ДНЗ №1  м. Сарни. Презентувала методичні форми роботи з педагогічними працівниками в ДНЗ  №1 «Дзвіночок» Птуха О.М., вихователь-методист  ДНЗ №1  м. Сарни.

Засідання було цікавим та змістовним. Всі його учасники почерпнули чимало корисної інформації для використання в своїй роботі, отримали відповіді на запитання. На завершення учасники висловили свої побажання щодо роботи наступних засідань Школи молодого керівника ДНЗ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *