Засідання Школи молодого психолога та соціального педагога

27 вересня 2017 року в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської РДА відбулось засідання районної Школи молодого практичного психолога та соціального педагога з теми «Зміст діяльності психологічної служби в умовах сталого розвитку».
Розпочала роботу засідання методист районного методичного кабінету Третяк Р.Ф., яка ознайомила учасників зі змінами у документації практичного психолога та соціального педагога, ознайомила з основними нормативними документами, методичними рекомендаціями на 2017-2018 навчальний рік.

Керівник Школи Власюк Людмила Анатолівна, практичний психолог Зносицької ЗОШ І-ІІІ ст.,обговорила з учасниками пріоритетні завдання та план роботи школи на 2017-2018 навчальний рік.

Цікавою і пізнавальною  для молодих психологів була презентація факультативу для старшокласників «Дорослішай на здоров'я», яку представила  Крот О.Р., практичний психолог  КЗ «Сарненський  районний Будинок  дітей та молоді»

В практичній частині засідання Третяк Р.Ф. та Крот О.Р. провели заняття з елементами тренінгу «Репродуктивна система і здоров'я людини».

Учасники та  організатори взяли активну участь у вирішенні поставлених завдань та креативно підійшли до виконання вправ.
На завершення засідання слухачам Школи молодого практичного психолога та соціального педагога були надані  методичні рекомендації.