Засідання інтервезійної групи практичних психологів та соціальних педагогів

6 жовтня 2017 року на базі КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді»  відбулось засідання інтервезійної групи практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та дітьми з сімей, які потрапили в складні життєві обставини».

Засідання розпочала методист відділу Сарненського районного методичного кабінету Третяк Р.Ф., яка проінформувала  про планування діяльності працівників психологічної служби навчального закладу та ведення документації щодо роботи практичного психолога із дітьми з особливими освітніми потребами.

Керівник інтервезійної групи, практичний психолог Тріскинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів  Жученя Н.Л., ознайомила із формами та методами допомоги дитині із сім’ї, яка потрапила в складні життєві обставини.

Практичний психолог Тутовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Леончик І.О. наголосила на важливості соціально-психологічного супроводу дітей, сім¢ї яких  потрапили в складні життєві обставини та веденні відповідної документації практичним психологом та соціальним педагогом.

Учасниками інтервезійної групи були розроблені методичні рекомендації з профілактичної та корекційно-розвивальної роботи в навчальних закладах освіти Сарненського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *