Заходи по підготовці ЗНО-2018

Круглий стіл у Вирівський ЗОШ І-ІІІ ступенів

1 лютого 2018 року у Вирівський ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений круглий стіл з учнями, вчителями, батьками закладу щодо покращення результатів рівня навчальних досягнень учнів та підготовки до ДПА у формі ЗНО.

У роботі взяли участь  завідувач Сарненського районного методичного кабінету Андрощук Л.О. та методист РМК Івашина О.В.

Адміністрація закладу освіти детально проаналізувала результати навчальних досягнень учнів 11- х класів за І семестр 2017-2018 навчального року. Педагоги закладу нагадали присутнім про основні особливості сертифікаційних робіт. Практичний психолог надала поради по психологічній підтримці дітей  в період підготовки до ДПА у формі  ЗНО  їхніми  батьками.

Методист РМК Івашина О.В. довела до відома присутніх процедуру реєстрації та проходження ЗНО, відповіла на запитання присутніх.

Завідувач РМК Андрощук Л.О. звернула увагу на основні заходи щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та нагадала про відповідальність, в тому числі і батьків, за результати навчальних досягнень учнів.

НАКАЗ № 325 Про затвердження заходів по підготовці до державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році
Графік проведення круглого столу у закладах освіти, за участю працівників відділу освіти, молоді та спорту, з учнями, вчителями, батьками щодо покращення результатів рівня навчальних досягнень учнів та підготовки до ДПА у формі ЗНО

Цикл навчальних семінарів із питань підготовки до ЗНО-2018

28 листопада 2017 року, для вчителів Сарненського району, працівниками ЛРЦОЯО, проведено цикл навчальних семінарів із питань підготовки до ЗНО-2018 із наступних предметів:

- українська мова та література (Климець І.Ю., методист української мови та літератури Львівського РЦОЯО);

- історія України (Хамуляк С.Б., начальник навчально-методичного відділу Львівського РЦОЯО, фах - історія);

- математика (Миляник А.І., заступник директора Львівського РЦОЯО, фах - математика);

- хімія (Бабюк М.В., методист хімії Львівського РЦОЯО).

Семінар щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018

На виконання плану роботи кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського ОІППО, на запрошення РМК відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації, із метою надання методичної допомоги учителям української мови та літератури, 23.11.2017, Опольський І.В., завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, провів  навчальний семінар щодо підготовки вчителів до ЗНО-2018.