Змагання зі спортивного туризму і спортивного орієнтування  в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини та обласний зліт юних туристів-краєзнавців

З 10 по 13 травня 2019 року у лісовому масиві поблизу с.Грушівка  Сарненського району комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради було проведено змагання зі спортивного туризму і спортивного орієнтування в залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини та обласний зліт юних туристів-краєзнавців.

У змаганнях зі спортивного туризму І місце здобула команда Дубенського району, ІІ місце – команда Рівненського району, ІІІ місце – команда Рокитнівського району.

У змаганнях зі спортивного орієнтування місця розподілились в такому порядку:

- перше місце – команда Рівненського району;

- друге місце – команда Дубенського району;

- третє місце – команда міста Рівне.

Переможцями обласного зльоту юних туристів-краєзнавців у загальному заліку стали — І місце - команда Здолбунівського району, ІІ місце - команда Млинівської об’єднаної територіальної громади, ІІІ місце - команда Клесівської об’єднаної територіальної громади.

Фотозвіт за адресою: https://postimg.cc/gallery/2j5k202c0/