Курсова підготовка учителів початкових класів

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів за очно-дистанційною формою навчання на 2017 рік

(19 вчителів, які будуть навчати перші класи з вересня 2018 року)

 

 

ІІ заїзд

06.11 - 09.11 (настановча сесія)

25.12 (залікова сесія)

1 Білотіл Ольга Дмитрівна Яринівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Дударик Альона Миколаївна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Свирид Інга Ігорівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» І – ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка
4 Олувко Оксана Василівна Орлівська ЗОШ І ступеня

ІІІ заїзд

13.11 – 16.11 (настановча сесія)

25.12 (залікова сесія)

1 Заєць Тетяна Тимофіївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Кушнірук Інна Петрівна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Мірко Галина Микитівна Сарненська СШР І ступеня №5
4 Матвієнко Наталія Степанівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4

ІV заїзд

20. 11 – 23.11 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Дударик Алла Ігорівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Коврижко Ярослава Миколаївна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Рибнік Світлана Миколаївна Орлівська загальноосвітня школа І ступеня

V заїзд

27.11 – 30.11 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Кузнець Антоніна Леонтіївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Дебела Інна Костянтинівна Люхчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Кобринчук Людмила Іванівна Глушицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

VІ заїзд

04.12 – 07.12 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Павловська Анжеліка Іванівна Сарненська загальноосвітня школа І –ІІ ступенів №3
2 Фігар Світлана Олександрівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
3 Давидюк Світлана Григорівна Великовербчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
4 Кравчук Лідія Михайлівна Великовербчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Криницька Вікторія Олександрівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4