Курсова підготовка учителів початкових класів

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів 1 – 4 класів ЗНЗ, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами, асистенти учителів з інклюзивним навчанням, учителів початкових класів спеціальних шкіл-інтернатів, спеціальних шкіл

І І заїзд  (2)

05.02. – 22.02

1 Дриганець Валентина Карпівна Чемернянська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

 

2 Шмалюх Ірина Петрівна Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
VІ заїзд (6)

29.05 – 15.06

1 Тищук В. В. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
2 Орешко Олександра Іванівна Кричильська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа
3 Коток О. А. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
4 Корінець О. І. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Товкач Н. А. Цепцевицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
6 Боротюк О. І. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
ХІ заїзд (3)

з26.11 – 13.12

1 Бриж Тетяна Володимирівна  

Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2

2 Кичан М. О. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Омельковець С. М. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
  Хрящевська Людмила Степанівна Маловербчанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
  Захарчук Ганна Петрівна Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів за очно-дистанційною формою навчання на 2018 рік

І заїзд  (1)

з 03.01. – 05.01 (настановча сесія)

16.04 – 19.04 (залікова сесія)

1 Кабанець Оксана Володимирівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
ІІ заїзд (1)

з 10.01 – 12.01 (настановча сесія)

23.04 – 26.04 (залікова сесія)

1 Білотіл Алла Павлівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
ІІІ заїзд (9)

з 04.09 – 07.09 (настановча сесія)

17.12 – 19.12 (залікова сесія)

1 Сергійчук Світлана Іванівна Стрільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
2 Калаш Тамара Андріївна Стрільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Калюхов Віктор Овксентійович Дубківська  загальноосвітня школа І ступеня
4 Аврамишин Валентина Павлівна Ремчицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Свирид Вероніка Володимирівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка
6 Боровик Тетяна Володимирівна Вирівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
7 Кичан Н. Ф. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
8 Сорока В. С. Коростська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
9 Сварицевич Любов Михайлівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
І V заїзд (9)

з 11.09 – 14.09 (настановча сесія)

24.12 – 26.12 (залікова сесія)

1 Торчило Людмила Іванівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
2 Симончук Марія Олександрівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
3 Верзун Світлана Леонтіївна Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка
4 Мисанець Алла Олексіївна Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т. Г. Шевченка
5 Дойонко Галина Андріївна Великовербчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
6 Сидорчук Світлана Володимирівна Вирівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
7 Бабич Оксана Степанівна Яринівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
8 Куришко Світлана Адамівна Федорівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
9 Сергійчук Аліса Василівна Чудельська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів за очною формою навчання на 2018 рік

І І заїзд  (Intel) (3)

05.02. – 22.02

1 Крат Марія Степанівна Немовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
2 Добровольська Валентина Антонівна Немовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Дриганець Вікторія Миколаївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів №3
  Стахнюк Н.М. Кричильська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа
  Зелінська Оксана Володимирівна Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
І І І заїзд   (3)

05.03. – 23.03

1 Кравчук Тамара Миколаївна Маловербчанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Подворчанська Неля Петрівна Чудельська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Андріанова К.Д. Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4
  Лазарець Т.О. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
  Зозюк Катерина Леонідівна Білятицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів 
 

 

   
І V заїзд (3)

26.03 – 13.04

1 Бугай Інна Адамівна Люхчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
2 Прохорчук-Власюк Алла Миколаївна Люхчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3

4

Оніщук Світлана Пилипівна

Янчук Галина Іванівна

Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4

Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»

 V заїзд (6)

07.05 – 25.05

1 Гомонець Світлана Григорівна Марянівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Ткачик Галина Володимирівна Любиковицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Кириленко Тамара Олексіївна Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»
4 Даніловець Л.С. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Гнатюк Н. К. Білятицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
6 Чайка Лариса Володимирівна Маловербчанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
VІ заїзд (8)

29.05 – 15.06

1 Клочко Олена Миколаївна Глушицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Строк Людмила Миколаївна Ясногірська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Годунко Людмила Володимирівна Федорівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
4 Кичан А.В. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Опалько Юлія Іванівна Чабельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
6 Ганзюк Ганна Анатоліївна Федорівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
7 Жученя Світлана Петрівна Чемернянська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
8 Конько Олеся Миколаївна Костянтинівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
VІІ заїзд (11)

з 18.06 – 06.07

1 Басиста Марія Анатоліївна Кричильська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа
2 Гуменна Юлія Валеріївна Тутовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Мельничук Іванна Григорівна Тутовицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
4 Хібеба Галина Михайлівна Одринківська загальноосвітня  школа І – ІІ ступенів
5 Назарчук Жанна Миколаївна Марянівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
6 Мельник Оксана Петрівна Федорівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
7 Марковець Оксана Дмитрівна Дубеківська загальноосвітня школа І ступеня
8 Миськів О. І. Катеринівська загальноосвітня школа І ступеня
9 Артющок О. В. Люхчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
10 Волошин І. Г. Коростська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
11 Микуш Аліна Петрівна Федорівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
VІІІ заїзд (5)

з 17.09 – 04.10

1 Мамчиць Людмила Петрівна Довжанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Дячук Н. Й. Тинненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Сорока Ольга Іванівна Висовська загальноосвітня школа І ступеня
4 Кравчук Оксана Адамівна Дубеківська загальноосвітня школа І ступеня
5 Дячок Тетяна Олександрівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
ІХ заїзд (4)

з 16.10 – 02.11

1 Босюк Тетяна Степанівна Довжанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Абрамович Тетяна Сергіївна Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»
3 Оліфер Л. А. Кузьмівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
4 Тимощук Надія Ярославівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
Х заїзд (8)

з 05.11 – 22.11

1 Бриж Тетяна Володимирівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2
3 Мельник Марія Степанівна Одринківська загальноосвітня  школа І – ІІ ступенів
4 Жигадло Л. М. Селищенська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
5 Опалько Людмила Миколаївна Чабельська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
6 Костецька Уляна Іванівна Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови
7 Григоренко Лариса Олексіївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
8  Куліш Катерина Анатоліївна  Великовербченська загальтноосвітня школа І-ІІІ ступенів філія с. Вирка
ХІ заїзд (8)

з26.11 – 13.12

1 Рачицька Лілія Миколаївна Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»
2 Карпишина Світлана Миколаївна Глушицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
3 Шепелюк Н. А. Кузьмівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
4 Нагорна Валентина Севастянівна Одринківська загальноосвітня  школа І – ІІ ступенів
5 Комар Світлана Василівна Одринківська загальноосвітня  школа І – ІІ ступенів
6    
7    
8    

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів, включаючи навчальний предмет «Інформатика у початковій школі» за очною формою навчання на 2018 рік

І  заїзд (1)

15.01 – 01.02

1 Басиста Марія Анатоліївна Кричильська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа
 V заїзд (1)

07.05 – 25.05

1 Боротюк А. В. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
VІІІ заїзд (2)

з 17.09 – 04.10

1    
2 Вакулко Т. С. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
 3 Власюк Т. П. Зносицька загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
Параниця І. Д. Тріскінська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
     
     

Графік

проходження курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів за очно-дистанційною формою навчання на 2017 рік

(19 вчителів, які будуть навчати перші класи з вересня 2018 року)

 

 

ІІ заїзд

06.11 - 09.11 (настановча сесія)

25.12 (залікова сесія)

1 Білотіл Ольга Дмитрівна Яринівська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів
2 Дударик Альона Миколаївна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Свирид Інга Ігорівна Сарненський НВК «Школа-колегіум» І – ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка
4 Олувко Оксана Василівна Орлівська ЗОШ І ступеня

ІІІ заїзд

13.11 – 16.11 (настановча сесія)

25.12 (залікова сесія)

1 Заєць Тетяна Тимофіївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Кушнірук Інна Петрівна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Мірко Галина Микитівна Сарненська СШР І ступеня №5
4 Матвієнко Наталія Степанівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4

ІV заїзд

20. 11 – 23.11 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Дударик Алла Ігорівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Коврижко Ярослава Миколаївна Сарненська СШР І ступеня №5
3 Рибнік Світлана Миколаївна Орлівська загальноосвітня школа І ступеня

V заїзд

27.11 – 30.11 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Кузнець Антоніна Леонтіївна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
2 Дебела Інна Костянтинівна Люхчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
3 Кобринчук Людмила Іванівна Глушицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

VІ заїзд

04.12 – 07.12 (настановча сесія)

26.12 (залікова сесія)

1 Павловська Анжеліка Іванівна Сарненська загальноосвітня школа І –ІІ ступенів №3
2 Фігар Світлана Олександрівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2
3 Давидюк Світлана Григорівна Великовербчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
4 Кравчук Лідія Михайлівна Великовербчанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів
5 Криницька Вікторія Олександрівна Сарненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4