Математика

29 листопада 2017 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Склад учасників наступний: 6 клас – 34 учні, 7 клас ‑ 31 учень, 8 клас – 29 учнів, 9 клас ‑ 30 учнів, 10 клас – 17 учнів, 11 клас – 16 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Кількість балів Місце
6 клас Царук Маргарита ЧабельськаЗОШ І-ІІ ст. ПримакА.П. 22 І
Супруневич Олександр ЧудельськаЗОШ І-ІІІ ст. Мелещук М.А. 15 ІІ
Шкодич Олег ЛюбиковицькаЗОШ І-ІІІ ст. Гомонець Н.М. 13 ІІ
Руднічок Денис СарненськаЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Павлюк Т.А. 12 ІІІ
Мізюрко Олена ЯринівськаЗОШ І-ІІ ст. Мулявко Г.С. 12 ІІІ
Семенчук Анастасія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Ратич Р.Є. 12 ІІІ
Степанець Марія КарпилівськаЗОШ І-ІІІ ст. Сергійчук І.М. 12 ІІІ
Сидорчук Катерина Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Лотоцькі К.В. 12 ІІІ
7 клас Шерстюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» Євтушок М.П. 21 І
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Потапович Р.С. 12 ІІІ
8 клас  Кушнір Влада Сарненський НВК «Школа-колегіум» Потапович О.С. 18 І
Скорнякова Оксана РемчицькаЗОШ І-ІІІ ст. Гордич Г.М. 17 ІІ
Мартинюк Ірина КарпилівськаЗОШ І-ІІІ ст. Макарицька Г.С. 13 ІІІ
Галушко Станіслав СарненськаЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Гамза А.У. 12 ІІІ
9 клас  Бриж Володимир Сарненський районний ліцей «Лідер» Майданець Н.С. 18 І
Комар Степан КоростськаЗОШ І-ІІІ ст. Комар О.О. 15 ІІ
Костецька Світлана ЛюбиковицькаЗОШ І-ІІІ ст. Заєць Л.К. 14 ІІІ
10 клас Лавор Максим Сарненська гімназія Шепель Н.В. 29 І
Золотих Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Євтушок М.П. 28,5 ІІ
Кольміченко Наталія Сарненський НВК «Школа-колегіум» Євтушок М.П. 26 ІІ
Грішкевич Максим Сарненська гімназія Шепель Н.В. 24,5 ІІ
Сидорчук Катерина Сарненський районний ліцей «Лідер» Мороз Л.Ф. 17,5 ІІІ
Гаврильчик Сергій СтрільськаЗОШ І-ІІІ ст. Щербан О.Г. 17 ІІІ
Худоба Ярослав ОЗ «СтепанськаЗОШ І-ІІІ ст» Мельник К.П. 16,5 ІІІ
11 клас Мичка Зорян Сарненський районний ліцей «Лідер» Майданець Н.С. 23 І
Кулініч Андрій Сарненська гімназія Щеглова Г.А. 20 ІІ
Житник Дмитро СарненськаЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Дякова Н.Д. 19 ІІ
Сергійчук Назар Сарненський НВК «Школа-колегіум» Литвинчук С.В. 17 ІІІ
Волощук Олександр ТутовицькаЗОШ І-ІІІ ст. Гоч Н.І. 15 ІІІ
Мартинюк Володимир КарпилівськаЗОШ І-ІІІ ст. Малишевський П.Д. 15 ІІІ

 

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!