Математика

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

 

04 грудня 2018 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Склад учасників наступний: 6 клас – 36 учнів, 7 клас ‑ 32 учні, 8 клас – 25 учнів, 9 клас ‑ 27 учнів, 10 клас – 22 учні, 11 клас – 18 учнів. Переможці зазначені в таблиці, а саме:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Місце
6 клас Заєць Владислав Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. І
Ревенко Анна Сарненська гімназія ІІ
Сюсюк Катерина Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Білотіл Денис Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Савчик Світлана Тутовицька ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Білотіл Артем Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Іваницький Андрій Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Юшко Микола Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Шевчук Вікторія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей ІІ
Поліщук Андрій Вирівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Колодинський Владислав Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІІ
Слободзян Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка ІІІ
Робейко Роман Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Жигула Назар Чабельська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Велькова Катерина Глушицька ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Козярчук Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ІІІ
Семенюк Давид Полянська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Глечковський Самсон СарненськаЗОШ І-ІІ ст. № 3 ІІІ
Сергійчук Надія Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Жилка Наталія Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
7 клас Бриж Марія Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. І
Гурик Тетяна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ІІ
Мечкало Карина Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ІІ
Давидюк Олександр Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Супруневич Олександр Чудельська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІІ
Тверда Анастасія Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Костирко Вікторія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей ІІІ
Сидорчук Катерина Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Опалько Алла Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Албутов Максим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
8 клас  Шерстюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка І
Полюхович Олександр Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ІІ
Мельник Олег Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Мартинюк Тетяна Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІІ
Рубель Анастасія Кузьмівська ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ
Ковальчук Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІІ
9 клас  Мороз Анастасія Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Пащук Назар Сарненська гімназія ІІ
Кардаш Катерина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Трищук Анна Клесівська ЗОШІ І-ІІ ст. ІІ
Семенюк Віталій Полянська ЗОШ І-ІІ ст. ІІ
Мартинюк Ірина Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Патрикей Анастасія Маловевербченська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Лазарчук Максим Опорний  заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» ІІІ
Лемеков Назарій Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
10 клас Радчук Ігор Сарненський районний ліцей «Лідер» І
Галушко Анастасія Сарненська гімназія ІІ
Давидюк Максим Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Овсійчук Ірина Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Тимошицька Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ІІІ
Прунь Артем Клесівська ЗОШІ І-ІІ ст.-ліцей ІІІ
Сосюк Софія Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
11 клас Золотих Вікторія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка І
Сидорчук Катерина Сарненський районний ліцей «Лідер» ІІ
Лавор Максим Сарненська гімназія ІІ
Кольміченко Наталія Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка ІІ
Гаврильчик Сергій Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ
Бриж Анна Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 ІІІ
Климець Софія Коростська ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ
Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ІІІ
Шевчук Андрій Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ