Молодіжний марафон до Дня боротьби зі СНІДом

Подумай про майбутнє – обери життя. Саме під таким гаслом  вчора, 1 грудня 2019 року, на центральній площі міста Сарни відбувся молодіжний марафон до Дня боротьби зі СНІДом.

Ведучими заходу були учні 10-Б класів  Сарненського НВК  «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

Даний захід було проведено з метою підвищення рівня обізнаності молоді про захворювання ВІЛ та його профілактику. Виступ Люхчанського соціально-психологічного театру «Арт-скул», що діє на базі опорного закладу Люхчанський ліцей, під керівництвом практичного психолога Юлії Зайцевої, продемонстрували глядачам стереотипне ставлення по відношенню до ВІЛ позитивних та необхідність популяризації толерантності до людей з  цією хворобою.

Під час молодіжного марафону волонтерський загін «Нота», який діє на базі підліткового клубу «Юність», вручив присутнім червоні стрічки, як символ Дня боротьби зі СНІДом. Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповсюджували інформаційні буклети «Захисти себе від СНІДу», «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», «Шкідливі звички-життя без майбутнього!», «Захисти своє майбутнє!».  Всі учасники заходу, мали змогу зігрітися чаєм та кавою, на мобільному пункті обігріву, та поспілкуватися щодо попередження ВІЛ серед молоді.

Під кінець заходу був проведений молодіжний флеш-моб, за участю колективу Soil Flame, студентів Сарненського педагогічного коледжу, що супроводжувався композицією Марії Бурмаки «Не бійся жити».

Спільними зусиллями МГО «Смарт», районного Будинку дітей та молоді  було організовано фотозони, окрім того, психологи закладів загальної, середньої та дошкільної освіти, працівники районного відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації створили спільну експозицію «На крилах життя». Усі охочі мали можливість сфотографуватися на згадку про захід.

Отже є надія, що цими  молодіжним марафоном  організатори змогли привернути увагу молоді до важливості небезпеки СНІДу, нагадали про заходи профілактики, адже недуга шириться країною надто швидко. А, головне, донесли,  що жити з  ВІЛ – можливо!

Не варто про це забувати, ВІЛ не дивиться на вік, стать або орієнтацію людини, їм може заразитися будь-хто. Тож скажімо смертельній хворобі – «Ні!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *