Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

НАКАЗ № 361 Про організацію проведення ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

НАКАЗ №395 Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

09 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 184 учні загальноосвітніх навчальних закладів області.

Переможці конкурсу:

Прізвище учнів Клас Школа Місце Прізвище вчителя
Болюк Христина Олегівна 3-ій Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа -колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Жук Ольга Євгенівна
Клєфас Альбіна Анатоліївна 4-ий Сарненський навчально виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Верзун Світлана Леонтіївна
Скибан Сніжана Русланівна 11-ий Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району 2 місце Мацкевич Світлана Василівна

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії  відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Загальна кількість учасників початкових класів 89, з них учнів 3 класу – 44, 4 класу – 45 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
3 Болюк Христина Олегівна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Жук Ольга Євгенівна І
3 Кушнір Катерина Русланівна Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Бабич Оксана Степанівна ІІ
3 Бережнюк Павло Олексійович Сарненська СШР І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови Симончук Марія Олександрівна ІІІ
4 Клєфас Альбіна Анатоліївна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Верзун Світлана Леонтіївна І
4 Мечкало Маргарита Русланівна Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Кузнець Антоніна Леонтіївна ІІ
4 Валько Катерина Вікторівна Ремчицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Гуранець Ольга Мусіївна ІІІ

 

Загальна кількість учасників 5 – 11-их класів 204, з них учнів 5 класу – 39, 6 класу – 36, 7 класу – 29,  8 класу – 32, 9 класу – 30, 10 класу – 19, 11 класу – 19 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
5 Давидюк Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Маслянчук Т. І І
5 Кукла Анастасія Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Тимошицька А. М. ІІ
5 Радчук Ельміра Любиковицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Мацкевич С. В. ІІІ
6 Куліш Вікторія Кричильська ЗОШ І – ІІІ ступенів Білецька В. А. І
6 Радчук Христина Сарненська гімназія Магрело Л. П. ІІ
6 Бриж Марія Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Щербук Т. М. ІІІ
7 Робейко Ольга Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Шевчук Н. В. І
7 Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Стельмах О. Г. ІІ
7 Єремчук Анна Чудельська ЗОШ І – ІІІ ступенів Вакуліна І. М. ІІІ
8 Мельник Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т. А. І
8 Мисанець Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Стельмах Н. П. ІІ
8 Кичан Юлія Тинненська ЗОШ І – ІІІ ступенів Онісковець Н. О. ІІІ
9 Кузнець Ірина Стрільська ЗОШ І – ІІІ ступенів Табор О. Л. І
9 Галащук Іванна Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н. В. ІІ
9 Панасюк Богдана Сарненська гімназія Хохол Л. П. ІІІ
10 Володько Катерина Сарненська гімназія Зозюк І. В. І
10 Кірільчук Валентина Вирівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Примак В. К. ІІ
10 Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Аврамишина О. П. ІІІ
11 Скибан Сніжана Любиковицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Маркевич С. В. І
11 Лазарець Аделіна Сарненська гімназія Зозюк І. В. ІІ
11 Цицюра Вікторія Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Шевчук Н. В. ІІІ

Вітаємо переможців!!!