Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

НАКАЗ №516 Про підсумки проведення обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика 2019-2020 н.р.

 Підсумки ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 листопада 2019 року на базі Сарненської гімназії відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Переможцями стали наступні учні:

Місце Прізвище, ім’я учня Клас Заклад освіти Прізвище, ініціали вчителя
І Пітель Аліна 3 Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Леоніда Куліша-Зіньківа Харечко Л.С.
ІІ Слободзян Вероніка 3 Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шимко О.Р.
ІІІ Лотоцький Дмитро 3 філія І ступеняс. Дубки ОЗ «Люхчанський ліцей» Калюхов В.О.
І Воронова Вікторія 4 Сарненська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4  Копищик О.В.
ІІ Пінчук Назар 4 Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гольонко Т.С.
ІІІ Токов Орест 4  Сарненський ліцей №2 Басиста О.П.
І Дерпач Зоряна 5 Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Мартинюк С.Н.
ІІ Кушнір Катерина 5 Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів Щербук Т.М.
ІІІ Болюк Христина 5 Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Стельмах Н.П.
І Царук Мар’яна 6 Чабельська ЗОШ І-ІІ ступенів Царук О.М.
ІІ Прозапас Альона 6 Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Прозапас К.В.
ІІІ Валько Катерина 6 Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Жупило Н.М.
І Радчук Ельміра 7 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Мацкова С.В.
ІІ Ревенко Анна 7 Сарненська гімназія Зозюк І.В.
ІІІ Бондар Альона 7 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Сергійчук Л.Д.
І Костецька Жанна 8 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Калюш Є.М.
ІІ Бриж Марія 8 Сарненський ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІ Клок Влада 8 Сарненська гімназія Білотіл Г.М.
ІІІ Дибач Софія 8 Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Аврамишина Т.М.
І Никитюк Анастасія 9 Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Турчик С.М.
ІІ Петрик Анастасія 9 Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Власюк М.С.
ІІІ Полюхович Олександр 9 Сарненський ліцей №2 Канецька Н.І.
І Примак Ольга 10 Сарненська гімназія Стельмах-Переходько Л.В.
ІІ Мельник Софія 10 Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІІ Мартинюк Роман 10 Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей Круглик В.П.
І Кушнір Катерина 11 Сарненська гімназія Хохол Л.А.
ІІ Пиліпака Альона 11 Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів Бакунець Т.П.
ІІІ Костецька Світлана 11 Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Мацкевич С.В.

Вітаємо з перемогою!


ІІ етап XІX  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

28  листопада 2018 року на  базі  Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ (районний) етап XІX  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У Конкурсі взяли участь  37 учнів 5 класу, 34 учні 6 класу, 38 учнів 7 класу, 32 учні 8 класу, 29 учнів 9 класу, 23 учні 10 класу, 17 учнів 11 класу, 38 учнів 3 класу, 42 учні 4 класу.

Переможцями (І місце) стали наступні учні:

3 клас – Заводюк Євгенія, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Семенович М.І.

4 клас  – Болюк Христина, учениця Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Жук О.Є.

5 клас – Паньковець Сніжана, учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Костецька Н.М.

6 клас – Ревенко Анна, учениця Сарненської гімназії, вчитель Зозюк І.В.

7 клас – Гоч Софія, учениця ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів», вчитель Волинець Л.В.

8 клас – Никитюк Анастасія, учениця  Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Турик І.Р.

9 клас – Примак Ольга, учениця Сарненської гімназії, вчитель Стельмах-Переходько Л.В.

10 клас – Мартинюк Інна, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

11 клас – Криницька Ольга, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Аврамишина О.П.

Вітаємо переможців районного етапу та вчителів, які підготували дітей до конкурсу, бажаємо успіхів та перемог в обласному етапі !

Щира подяка адміністрації Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 за створені умови, злагоджену співпрацю та розуміння!


НАКАЗ № 361 Про організацію проведення ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

НАКАЗ №395 Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

 Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

09 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 184 учні загальноосвітніх навчальних закладів області.

Переможці конкурсу:

Прізвище учнів Клас Школа Місце Прізвище вчителя
Болюк Христина Олегівна 3-ій Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа -колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Жук Ольга Євгенівна
Клєфас Альбіна Анатоліївна 4-ий Сарненський навчально виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Верзун Світлана Леонтіївна
Скибан Сніжана Русланівна 11-ий Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району 2 місце Мацкевич Світлана Василівна

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії  відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Загальна кількість учасників початкових класів 89, з них учнів 3 класу – 44, 4 класу – 45 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
3 Болюк Христина Олегівна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Жук Ольга Євгенівна І
3 Кушнір Катерина Русланівна Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Бабич Оксана Степанівна ІІ
3 Бережнюк Павло Олексійович Сарненська СШР І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови Симончук Марія Олександрівна ІІІ
4 Клєфас Альбіна Анатоліївна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Верзун Світлана Леонтіївна І
4 Мечкало Маргарита Русланівна Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Кузнець Антоніна Леонтіївна ІІ
4 Валько Катерина Вікторівна Ремчицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Гуранець Ольга Мусіївна ІІІ

 

Загальна кількість учасників 5 – 11-их класів 204, з них учнів 5 класу – 39, 6 класу – 36, 7 класу – 29,  8 класу – 32, 9 класу – 30, 10 класу – 19, 11 класу – 19 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
5 Давидюк Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Маслянчук Т. І І
5 Кукла Анастасія Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Тимошицька А. М. ІІ
5 Радчук Ельміра Любиковицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Мацкевич С. В. ІІІ
6 Куліш Вікторія Кричильська ЗОШ І – ІІІ ступенів Білецька В. А. І
6 Радчук Христина Сарненська гімназія Магрело Л. П. ІІ
6 Бриж Марія Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Щербук Т. М. ІІІ
7 Робейко Ольга Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Шевчук Н. В. І
7 Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Стельмах О. Г. ІІ
7 Єремчук Анна Чудельська ЗОШ І – ІІІ ступенів Вакуліна І. М. ІІІ
8 Мельник Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т. А. І
8 Мисанець Богдан Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Стельмах Н. П. ІІ
8 Кичан Юлія Тинненська ЗОШ І – ІІІ ступенів Онісковець Н. О. ІІІ
9 Кузнець Ірина Стрільська ЗОШ І – ІІІ ступенів Табор О. Л. І
9 Галащук Іванна Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н. В. ІІ
9 Панасюк Богдана Сарненська гімназія Хохол Л. П. ІІІ
10 Володько Катерина Сарненська гімназія Зозюк І. В. І
10 Кірільчук Валентина Вирівська ЗОШ І – ІІІ ступенів Примак В. К. ІІ
10 Криницька Ольга Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Аврамишина О. П. ІІІ
11 Скибан Сніжана Любиковицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Маркевич С. В. І
11 Лазарець Аделіна Сарненська гімназія Зозюк І. В. ІІ
11 Цицюра Вікторія Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Шевчук Н. В. ІІІ

Вітаємо переможців!!!