Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

ІІ етап XІX  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

28  листопада 2018 року на  базі  Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ (районний) етап XІX  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У Конкурсі взяли участь  37 учнів 5 класу, 34 учні 6 класу, 38 учнів 7 класу, 32 учні 8 класу, 29 учнів 9 класу, 23 учні 10 класу, 17 учнів 11 класу, 38 учнів 3 класу, 42 учні 4 класу.

Переможцями (І місце) стали наступні учні:

3 клас – Заводюк Євгенія, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Семенович М.І.

4 клас  – Болюк Христина, учениця Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Жук О.Є.

5 клас – Паньковець Сніжана, учениця Любиковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Костецька Н.М.

6 клас – Ревенко Анна, учениця Сарненської гімназії, вчитель Зозюк І.В.

7 клас – Гоч Софія, учениця ОЗ «Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів», вчитель Волинець Л.В.

8 клас – Никитюк Анастасія, учениця  Сарненського НВК «Школа-колегіум» імені Т.Г.Шевченка, вчитель Турик І.Р.

9 клас – Примак Ольга, учениця Сарненської гімназії, вчитель Стельмах-Переходько Л.В.

10 клас – Мартинюк Інна, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Мартинюк С.Н.

11 клас – Криницька Ольга, учениця Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель Аврамишина О.П.

Вітаємо переможців районного етапу та вчителів, які підготували дітей до конкурсу, бажаємо успіхів та перемог в обласному етапі !

Щира подяка адміністрації Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 за створені умови, злагоджену співпрацю та розуміння!

НАКАЗ № 361 Про організацію проведення ІІ (районного) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

НАКАЗ №395 Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 навчальному році

Обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

09 грудня 2017 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 відбувся обласний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За перемогу змагались 184 учні загальноосвітніх навчальних закладів області.

Переможці конкурсу:

Прізвище учнів Клас Школа Місце Прізвище вчителя
Болюк Христина Олегівна 3-ій Сарненський навчально-виховний комплекс "Школа -колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Жук Ольга Євгенівна
Клєфас Альбіна Анатоліївна 4-ий Сарненський навчально виховний комплекс "Школа-колегіум" ім. Т.Г. Шевченка 2 місце Верзун Світлана Леонтіївна
Скибан Сніжана Русланівна 11-ий Любиковицька загальноосвітня школа I-III ступенів Сарненського району 2 місце Мацкевич Світлана Василівна

ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

29 листопада 2017 року на базі  Сарненської гімназії  відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Загальна кількість учасників початкових класів 89, з них учнів 3 класу – 44, 4 класу – 45 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
3 Болюк Христина Олегівна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Жук Ольга Євгенівна І
3 Кушнір Катерина Русланівна Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Бабич Оксана Степанівна ІІ
3 Бережнюк Павло Олексійович Сарненська СШР І ступеня №5 з поглибленим вивченням іноземної мови Симончук Марія Олександрівна ІІІ
4 Клєфас Альбіна Анатоліївна НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Верзун Світлана Леонтіївна І
4 Мечкало Маргарита Русланівна Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Кузнець Антоніна Леонтіївна ІІ
4 Валько Катерина Вікторівна Ремчицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Гуранець Ольга Мусіївна ІІІ

Загальна кількість учасників 5 – 11-их класів 204, з них учнів 5 класу – 39, 6 класу – 36, 7 класу – 29,  8 класу – 32, 9 класу – 30, 10 класу – 19, 11 класу – 19 учасників.

Переможцями стали:

Клас Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Вчитель Місце
5 Давидюк Катерина Сарненський НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Маслянчук Т. І І
5 Кукла Анастасія Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Тимошицька А. М. ІІ
5 Радчук Ельміра Любиковицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Мацкевич С. В. ІІІ
6 Куліш Вікторія Кричильська ЗОШ І – ІІІ ступенів Білецька В. А. І
6 Радчук Христина Сарненська гімназія Магрело Л. П. ІІ
6 Бриж Марія Яринівська ЗОШ І – ІІ ступенів Щербук Т. М. ІІІ
7 Робейко Ольга Сарненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №2 Шевчук Н. В. І
7 Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І – ІІІ ступенів Стельмах О. Г. ІІ
7 Єремчук Анна Чудельська ЗОШ І – ІІІ ступенів Вакуліна І. М. ІІІ
8 Мельник Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Дибач Т. А. І