Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Інформація за 2017-2018 навчальний рік

 НАКАЗ № 342 Про підсумки проведення районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2019-2020 навчальному році

Переможці ІІ (районного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

21 листопада 2019 року на базі Сарненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. В конкурсі взяли участь 247 учнів закладів освіти району. Переможцями стали:

Місце Клас Прізвище, ім’я дитини Назва закладу ПІБ вчителя
І 5 Титечко Владислав Коростська ЗОШ І-ІІІ ст. Патрикей В.С.
ІІ 5 Сверлович Зоряна Сарненська гімназія Зозюк І.В.
ІІІ 5 Суханова Каміла Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Клевака Н.І.
ІІІ 5 Абрамчук Катерина Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Шмалюх Н.О.
ІІІ 5 Болюк Христина Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа – колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Стельмах Н.П.
ІІІ 5 Кушнір Катерина Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. Щербук Т.М.
ІІІ 5 Тельнова Анастасія Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Корсун Т.П.
ІІІ 5 Сорока Антоніна Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 Руденко Т.М.
ІІІ 5 Кузьмич Катерина Ремчицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Жупило Н.М.
ІІІ 5 Гризовська Зоряна Зносицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Вакулко Г.Є.
ІІІ 5 Кононеров Лев Сарненський ліцей №2 Аврамишина О.П.
І 6 Жупило Катерина Ремчицька  ЗОШ І-ІІІ ст. Жупило Н.М.
І 6 Мичко Ольга Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Свирид М.В.
ІІ 6 Онопрійчук  Олександр Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. Грицкевич О.О.
ІІ 6 Харечко Катерина Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Л. Зінькова-Куліша Орешко І.І.
ІІ 6 Омельковець Роман Тинненська ЗОШ І-ІІІ ст. Шмалюх Р.В.
ІІ 6 Галушко Діана Карпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Дерпач Н.С.
ІІІ 6 Жук Богдана Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Гапонюк Л.А.
ІІІ 6 Кіркова Яна Сарненська гімназія Бублій В.М.
ІІІ 6 Токов Арсен Сарненський ліцей № 2 Тимошицька А.М.
ІІІ 6 Турчик Зоряна Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Цуман В.В.
ІІІ 6 Красовська Вікторія Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. № 6 Макарова О.М.
ІІІ 6 Стельмах Анастасія Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ст. Шершень Л.К.
ІІІ 6 Бузян Тимофій Сарненська ЗОШ І- ІІІ ст. №4 Івченко О.І.
ІІІ 6 Пацульда Владислава Клесівська ЗОШ І- ІІ ст. - ліцей Степовенко Ж.В.
ІІІ 6 Лобасюк Таміла Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вакулко С.Д.
ІІІ 6 Ніколайчук  Юлія Опорний заклад «Люхчанський ліцей» Жабчик Л.І.
І 7 Мартинюк Анастасія Карпилівська  ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк С.Н.
ІІ 7 Шершень Сніжана Цепцевицька ЗОШ І- ІІІ ст. Стельмах О.Г.
ІІ 7 Ревенко Анна Сарненська гімназія Зозюк І.В.
ІІ 7 Шевчук Вікторія Клесівська ЗОШ І- ІІ ст. - ліцей Сергійчук Л.Д.
ІІ 7 Мельник Тетяна Зносицька ЗОШ І- ІІІ ст. Пархомчук О.М.
ІІ 7 Давидюк Катерина Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Маслянчук Т.І.
ІІ 7 Воронова Софія Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гольонко Н.О.
ІІІ 7 Жигула Анастасія Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Овсійчук Л.А.
ІІІ 7 Бухало Дарина Маловербченська ЗОШ І-ІІ ст. Кошло А.О.
ІІІ 7 Сергійчук Анастасія Сарненська ЗОШ І-ІІ ст. №3 Правник І.Б.
ІІІ 7 Радчук Ельміра Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІІ 7 Гаврилюк Анна Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Васильчик О.В.
І 8 Семенчук Анастасія Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум»

ім. Т.Г. Шевченка

Аврамишина Т.М.
ІІ 8 Бриж Марія Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІ 8 Куліш Марія Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. Л. Куліша-Зіньківа Белецька В.А.
ІІ 8 Тверда Анастасія Карасинська ЗОШ І-ІІ ст. Гольонко С.В.
ІІІ 8 Кузьмич Юлія Ясногірська ЗОШ І-ІІІ ст. Бубкіна Т.М.
ІІІ 8 Радчук Наталія Кам'яно-Случанська ЗОШ І-ІІ ст. Петровчук Л.І.
ІІІ 8 Радчук Христина Сарненська гімназія Магрело Л.П.
ІІІ 8 Галушко Каміла Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Табор О.Л.
ІІІ 8 Гольонко Анастасія Бутейківська ЗОШ І-ІІ ст. Шеремет Р.Ф.
ІІІ 8 Примак Іванна Федорівська ЗОШ І-ІІ ст. Абрамчук Л.В.
ІІІ 8 Мечкало Карина Сарненський ліцей № 2 Грушевська Ж.П.
ІІІ 8 Албутов Максим Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мичко Н.А.
І 9 Лебідь Валерія Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Турчик С.М.
ІІ 9 Полюхович Олександр Сарненський ліцей № 2 Канецька Н.І.
ІІ 9 Єрмейчук Анна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М.
ІІ 9 Одарчук Ілона Немовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мельник Н.Л.
ІІІ 9 Рудченко Гліб Сарненська гімназія Бублій В.М.
ІІІ 9 Олач Інна Клесівська ЗОШ І-ІІ ст. - ліцей Опалько С.О.
ІІІ 9 Яроменко Дмитро Яринівська ЗОШ І-ІІ ст. Мацелик В.Ю.
ІІІ 9 Сергійчук Елла Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ст. Стельмах О.Г.
І 10 Вєтрова Віталіна Зносицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вакулко С.Д.
ІІ 10 Лотоцька Наталія Клесівська ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей Абрамчук Л.І.
ІІ 10 Гурик Ярослав Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Івченко О.Є.
ІІІ 10 Мельник Алла Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жупило Н.М.
ІІІ 10 Мелещук Ангеліна Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Гапанюк Л.А.
ІІІ 10 Зданевич Вікторія Кричильська ЗОШ І-ІІІ ст. Л. Куліша-Зіньківа Ковтун Н.В.
ІІІ 10 Мисанець Богдана Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа – колегіум» ім. Т.Г. Шевченка Турик І.Р.
ІІІ 10 Мельник Софія Сарненський районний ліцей «Лідер» Любиш М.М.
ІІІ 10 Свиридон Сніжана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІІ 10 Якимець Вікторія Опорний заклад «Степанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Місюрина С.В.
І 11 Галушко Анастасія Сарненська гімназія Магрело Л.П.
ІІ 11 Жилка Марія Какрпилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Мартинюк С.Н.
ІІ 11 Костецька Світлана Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Мацкевич С.В.
ІІ 11 Лехкобит Дарина Чудельська ЗОШ І-ІІІ ст. Вакуліна І.М.
ІІІ 11 Антропова Олександра Сарненська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Клевака Н.І.
ІІІ 11 Макаревич Ольга Сарненський районний ліцей «Лідер» Крат Н.В.
ІІІ 11 Кузнець Ірина Стрільська ЗОШ І-ІІІ ст. Табор О.Л.
ІІІ 11 Сосюк Софія Опорний заклад «Люхчанський ліцей» Гордійченко В.В.
ІІІ 11 Жупило Едуард Тріскінська ЗОШ І-ІІІ ст. Бабич Т.М.

Вітаємо переможців та вчителів!!! Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!!!