Обласний зліт юних туристів-краєзнавців

З 26 по 29 квітня 2018 року на території Здолбунівського  району, у лісовому масиві поблизу с. Залісся комунальним закладом «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради  було проведено обласний зліт юних туристів-краєзнавців.

На відкритті змагань були присутні: начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації  Святослав Сидорук, начальник відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Ігор Антонюк, голова гуманітарної комісії Рівненської обласної ради Алла Черній.

Головним завданням зльоту було виявлення та вивчення кращого досвіду туристсько-краєзнавчої і пошукової роботи учнівської молоді, поглиблення знань учнів з природи, історії і культури рідного краю, підвищення рівня краєзнавчої та туристсько-спортивної підготовки.

 У змаганнях  взяли участь 90 учасників,  які представляли Дубенський, Здолбунівський, Острозький, Рівненський, Сарненський райони, а також представники Демидівської, Млинівської, Клесівської та Козинської об’єднаних територіальних громад.

Програма зльоту передбачала роботу за напрямами історичного краєзнавства, географічного краєзнавства, екології,  археології, фольклору та етнографії. До програми зльоту входили основні види змагань: проходження туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, робота творчих майстерень та проведення залікових конкурсів (фольклорної пісні, в’язання туристських вузлів  та конкурс « Презентація команди»).

До складу команди Сарненського району  входили учні опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Сарненської гімназії (керівники Берник Р.О., вчитель опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Добровольська Н. М., вчитель Великовербченської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бойко В. В., вчитель Сарненської гімназії).

Командою здобуто І місце у конкурсі «Фольклорна пісня», ІІІ місце у конкурсі «Туристсько-краєзнавча» вікторина та ІІІ місце з виду  змагань «Конкурси».

Вітаємо з перемогами!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *