ОГОЛОШЕННЯ!

Графік

огляду комісією готовності закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної та позашкільної освіти району до роботи в 2019-2020 навчальному  році

№ з/п Дата об’їзду Навчальні заклади району
1 15.08.2019 1.    Початкова школа с. Угли Кричильської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша – Зіньківа

2.   Полянська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

3.   Одринківська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

4.   Коростська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

5.   Маловербченська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

6.   Бутейківська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

7. Великовербченська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

8.    Початкова школа с. Вирка Великовербченської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів

9.     Кричильська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів ім. Л.Куліша - Зіньківа

10.  Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. Корост

11.  Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. В.Вербче

12.  Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» с. Бутейки

13.Заклад дошкільної освіти «Сонечко» с. Кричильськ

2 15.08.2019  1. Кам’яне-Случанська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

  2. Чудельська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів

3. Дошкільний навчальний заклад «Казка» с. Чудель

4. Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 3

5. Сарненський районний ліцей «Лідер»

6. Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів № 6

7. Сарненська спеціалізована школа розвитку І ступеня № 5 з поглибленим вивченням іноземної мови

8. Сарненська гімназія

3 16.08.2019 1. Яринівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

2. Ремчицька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

3. Тріскинська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

4. Цепцевицька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

5. Висовська загальноосвітня школа  І ступеня

6. Тутовицька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

7. Довжанська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

8. Чемернянська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

9. Костянтинівська  загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

10. Дошкільний навчальний заклад «Казка» с. Костянтинівка

11. Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. Ремчиці

4 16.08.2019 1. Кузьмівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

2. Початкова школа с. Волоша Кузьмівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів загальноосвітня школа  І ступеня  

3. Філія І-ІІ стуренів с. Яблунька опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

4. Опорний заклад «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

5. Філія І ступеня с.Двірець опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

6. Філія І ступеня с.Калинівка опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

7. Філія І ступеня с.Труди опорного заклад «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

8. Філія І ступеня с.Мельниця опорного закладу «Степанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

9. КЗ «Степанський Будинок дітей і молоді»

10. Дошкільний навчальний заклад № 1 «Калинка» смт. Степань

11. Дошкільний навчальний заклад № 2 «Льонок» смт. Степань

12. Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с. Калинівка

13 Дошкільний навчальний заклад «Пролісок» с. Кузьмівка

5 19.08.2019 1. Федорівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

2. Початкова школа с. Олексіївка Федорівської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів

3. Вирівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

4. Дошкільний навчальний заклад «Віночок»  с. Гранітне

5. Ясногірська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

6. Селищенська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

7. Чабельська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

 8. Дошкільний навчальний заклад «Берізка» с. Селище

6 19.08.2019 1. Філія І ступеня с. Дубки  опорного закладу «Люхчанський ліцей»

2. Опорний заклад «Люхчанський ліцей»

3. Філія І ступеня с. Обірки опорного закладу «Люхчанський ліцей»

4. Глушицька загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

5. Стрільська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

6. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» с. Стрільськ 

7. Любиковицька загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів

8. Білятицька загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

9. Дошкільний навчальний заклад «Малятко» с. Люхча

 10. Дошкільний навчальний заклад «Сонечко» с.Любиковичі

11. Мар’янівська загальноосвітня школа  І-ІІ ступенів

7 21.08.2019 1. Дошкільний навчальний заклад №1 «Дзвіночок»  м. Сарни

2. Дошкільний навчальний заклад №3 «Ялинка» м. Сарни

3. Дошкільний навчальний заклад №4 «Сонечко» м. Сарни

4.Дошкільний навчальний заклад №5 «Вербиченька» м. Сарни

5. Дошкільний навчальний заклад №6 «Казка» м. Сарни

6. Дошкільний навчальний заклад №7 «Калинка» м. Сарни

7. Дошкільний навчальний заклад №8 «Веселка» м. Сарни

8. Дошкільний навчальний заклад №9 «Росинка» м. Сарни

8 21.08.2019

1. Сарненський ліцей № 2

2. Орлівська загальноосвітня школа  І ступеня

3. КЗ «Сарненський Будинок дітей і молоді»

4. Сарненська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 4

5.Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г. Шевченка

6. Міжшкільний навчально-виробничий комбінат

7. Дитячо-юнацька спортивна школа

8. Сарненська загальноосвітня вечірня (заочна) школа ІІІ ступеня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *