ОГОЛОШЕННЯ!

Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради Рівненської області.

Посади:  психолог – 2 ставки; вчитель лікувальної фізкультури – 1 ставки; тифлопедагог – 0,5 ставки; сурдопедагог – 0,5 ставки; олігофренопедагог – 0,5 ставки. Заклад знаходиться за адресою: 34560, Рівненська область, Сарненський район, смт. Степань, вул. Чорновола, 18. Посадовий оклад відповідно до штатного розпису. Для участі необхідно з 06.06.2019 по 25.06.2019 включно до 18.00 подати копію паспорта  громадянина України; письмову заяву  про участь у конкурсі до якої додається резюме у довільній формі; копію трудової книжки; копія(копії) документа( документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; письмову згоду на збір та обробку персональних даних. Кваліфікаційними вимогами до особи є наявність в неї вищої педагогічної (психологічної) освіти ступеня магістра. Конкурс проходитиме у ІІ етапи. І Етап проходить, шляхом складання письмового кваліфікаційного іспиту. ІІ Етап конкурсу полягає в проходженні співбесіди. Обидва етапи проходитимуть 26.06.2019 о 10.00 год в  актовій залі відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації за адресою м.Сарни, вул. Демократична, 17.

Примітка: З Положенням про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженим рішенням Сарненської районної ради від 15 лютого 2019 року №826, яке визначає порядок проведення конкурсу, орієнтовний перелік питань та оцінювання етапів конкурсу можна ознайомитися на сайті Сарненської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *