Онлайн-нарада для практичних психологів закладів загальної середньої освіти з теми: «Організаційно-методичний супровід діяльності працівників психологічної служби в умовах суспільних трансформацій»

04 травня  2020 року о 10.00 год. відбулася онлайн-нарада для практичних психологів закладів загальної середньої освіти  з теми: «Організаційно-методичний супровід діяльності працівників психологічної служби в умовах суспільних трансформацій».

Під час наради було обговорено питання підготовки та подачі звітності про діяльність психологічної служби за 2019-2020 навчальний рік відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №6/414-20 від 10.03.2020 року «Щодо діяльності психологічної служби», окреслено особливості планування та організаційно-методичного супроводу практичних психологів і соціальних педагогів у зв’язку з викликами сьогодення. Також були обговорені основні напрямки роботи психологічної служби з учасниками освітнього процесу в період карантину та самоізоляції, впорядкування документації та оформлення методичних рекомендацій, створення або оновлення сторінок, сайту, блогу фахівця психологічної служби. Під час наради працівники були  ознайомлені з сучасною методичною літературою з психолого-педагогічної тематики.

Онлайн-нарада відбувалася із використанням онлайн-середовища ZOOM.