Онлайн-нарада для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти з теми: «Організаційно-методичний супровід діяльності працівників психологічної служби в умовах суспільних трансформацій»

04 травня  2020 року
о 14.00 год. відбулася онлайн-нарада для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти з теми: «Організаційно-методичний супровід діяльності працівників психологічної служби в умовах суспільних трансформацій». Під час наради було обговорено питання підготовки та подачі звітності про діяльність психологічної служби за 2019-2020 навчальний рік відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №6/414-20 від 10.03.2020 року «Щодо діяльності психологічної служби», окреслено особливості планування та організаційно-методичного супроводу соціальних педагогів у зв’язку з викликами сьогодення. Також були обговорені основні напрямки роботи психологічної служби з учасниками освітнього процесу в період карантину та самоізоляції, впорядкування документації та оформлення методичних рекомендацій, створення або оновлення сторінок, сайту, блогу фахівця психологічної служби. Під час наради соціальні педагоги  були ознайомлені з сучасною методичною літературою з психолого-педагогічної тематики та з основними векторами роботи соціального педагога в напрямку соціального захисту, де вони в першу чергу повинні дистанційно комунікувати з учнями, які виховуються в сім'ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, та з тими, які можуть зазнати домашнього насильства.

Була звернута увага на зміни в роботі Національної “гарячої лінії" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації.

Гаряча  лінія з 01 квітня 2020 року прийматиме дзвінки у будні з 10:00 до 18:00 години.

Номери залишаються незмінними: 080 0 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних).

з Онлайн-нарада відбувалася із використанням онлайн-середовища ZOOM.